NFS-Hot Pursuit

  • Rozpoczynający wątek szczecin224
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Mam problem z tą grą. Gdy włączam ją pojawia się tyko cały czarny ekran i nic się nie dzieje. Mam oryginalną grę. Nie wiecie może o co chodzi?
 

DeletedUser5716

Guest
Może nie spełniasz wymagań :)
Sprawdź na pudełku jakie są wymagania a następnie zobacz czy owe posiadasz.
(Karta graficzna, RAM, GHz itp)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Pozwól green że Cie poprawie ale moim skromnym zdaniem jeśli ma czarny ekran to może bardziej karta graficzna może mieć problem z tą grą ale tak jak green napisał sprawdź wymagania czy masz odpowiednio dobrą kartę graficzną pamięć ram procesor a przede wszystkim większość gier ma jakieś nie obsługiwane karty graficzne sprawdź czy ty właśnie takiej karty nie posiadasz
 

DeletedUser

Guest
jakby nie spełniał wymagań to gra na 99% powiedziała by mu o tym przy instalacji :)
Sprawdź lepiej czy sterowniki są w porządku może do NFS: HP potrzeba jakiś dodatkowych a ty ich nie wgrałeś ...
 

DeletedUser5716

Guest
jakby nie spełniał wymagań to gra na 99% powiedziała by mu o tym przy instalacji :)
Sprawdź lepiej czy sterowniki są w porządku może do NFS: HP potrzeba jakiś dodatkowych a ty ich nie wgrałeś ...

Bzdura :)
Ja już kilkanaście gier bez odpowiednich wymagań grałem ;}
 

DeletedUser

Guest
Bzdura :)
Ja już kilkanaście gier bez odpowiednich wymagań grałem ;}
to wreszcie kup jakąś w sklepie a nie wszystkie gotowe do grania ściągasz z neta. Może nie we wszystkich grach, ale przy większości sprawdza system pod względem wymaganego sprzętu :)
 

DeletedUser5716

Guest
to wreszcie kup jakąś w sklepie a nie wszystkie gotowe do grania ściągasz z neta. Może nie we wszystkich grach, ale przy większości sprawdza system pod względem wymaganego sprzętu :)

Jak nie wiesz jakie posiadam gry i skąd je mam to po co piszesz? Równie dobrze mogę napisać abyś kupił lepszy komputer bo podstawowe wymagania Ci szwankują.
 

DeletedUser

Guest
Napisałem tak bo to dziwne by gra działała choć wymagań nie spełniasz :D Chociaż może rzeczywiście to ja się nie znam :p Mam ledwo z 5 gier a reszta w co gram to MMORPG itp. xD Trudno takie życie jak człowieka nie stać xD
 

DeletedUser

Guest
Ja gram gra jest fajna mama ferrari i jeżdże po ulicach lubie takie gry ta gra misie nie znudzi:D


Ortografia... //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry