[To nie błąd] Nie dziala zaklecie "Przyspieszona Budowa"

DeletedUser27259

Guest
Hej, juz 3 razy uzylam zaklecia "przyspieszona budowa", te które dostajesz z pakietu wielkanocnego, które skraca czas budowy o 30% i nie widze zadnego rezultatu, czas jaki pozostal na budowe budynku który mi sie w tym momencie budowal wcale sie nie zmniejszyl, to samo z nastepnym budynkiem który byl w kolejce.

Inne zaklecia dzialaja jak nalezy, tylko to jedno daje mi problemy, jakas sugestia?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Nie dziala zaklecie "Przyspieszona Budowa"

Co rozumiesz przez "użyłam". W sklepie z odłamkami nie ma przyśpieszenia budowy, jedynie cel społecznościowy II przyśpiesza, jednak jego użycie jest obligatoryjne jeśli został przez Ciebie zdobyty?
 

DeletedUser27259

Guest
Odp: Nie dziala zaklecie "Przyspieszona Budowa"

Uzylam w sensie ze mam w ekwipunku i wybieram opcje: "uzyj" , pojawia sie pod nazwa miasta wraz z innymi zakleciami które w tym momencie sa aktywne. Pozostale zaklecia dzialaja bez zarzutów jak powinny i to widac, oprócz tego jednego.

Nie mówie o sklepie z odlamkami, mówie o promocji w której mozna bylo kupic pewne bonusy, i tez o niektórych misjach które tez daja ten bonus, czasami na mniejszy lub wiekszy okres czasu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie dziala zaklecie "Przyspieszona Budowa"

Ten bonus działa na budowy zlecone po jego odpaleniu. Na już zlecone budowy nie zadziała.

Weejdź w senat, sprawdź jak długo trwa jakaś budowa, następnie odpal przyspieszenie budowy i jak wejdziesz do senatu, to zauważysz, że czas trwania budowy tego samego budynku jest krótszy...
 

DeletedUser27259

Guest
Odp: Nie dziala zaklecie "Przyspieszona Budowa"

Ten bonus działa na budowy zlecone po jego odpaleniu. Na już zlecone budowy nie zadziała.

Weejdź w senat, sprawdź jak długo trwa jakaś budowa, następnie odpal przyspieszenie budowy i jak wejdziesz do senatu, to zauważysz, że czas trwania budowy tego samego budynku jest krótszy...



Juz sama doszlam do tego :) ale dzieki za odpowiedz, moze sie przyda komus innemu :D ;)
 
Do góry