[Nie można powtórzyć] nie mam okna logowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25503
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25503

Guest
siemanko
mam takowy problem otoz w polu logowania mam kompletnie zolte i puste tlo
tylko na chwile miga mi komunikat ze nieprawidlowe haslo
czy ktos wie co sie dzieje?
tak mam tylko na chrome na mozilli nie
05b08-a3882741-255c-446c-8dad-9fb03ca16e04.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: nie mam okna logowania

Mój kolega miał dokładnie to samo. Nie mógł się w żaden sposób zalogować, zarówno na chromie, jak i na mozilli. Nie wiem co było przyczyną, bo grę rzucił i nie pisał w tej sprawie do supportu, ale chętnie chciałbym się dowiedzieć co jest powodem tego "błędu". Co prawda, robił reinstall przeglądarki i sporo kombinował w ustawieniach, lecz dopiero po formacie kompa zaczęła mu poprawnie działać gra. :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: nie mam okna logowania

Nigdy się z takim błędem nie spotkałam, ale zacznijmy od podstaw:

- Jaką wersję Chrome posiadasz? Jeśli nie najnowszą, to zaktualizuj przeglądarkę.
- Czy posiadasz jakieś skrypty, zarówno te związane z Grepolis, jak i zupełnie inne, np. Adblock? Spróbuj wyłączyć - a najlepiej odinstalować - wszystkie rozszerzenia przeglądarki.
- Wyczyść pliki tymczasowe przeglądarki
- Jeśli to nie pomoże, przeinstaluj Chrome.
- Spróbuj na chwilę wyłączyć antywirusa, żeby sprawdzić czy jest jakaś różnica.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nie mam okna logowania

To kiepsko, jeśli nie widzieliście tego błędu jeszcze:) Mi się kilka razy przydarzyło coś takiego. Czasem wystarczało zwykłe odświeżenie strony, a czasem trzeba było przeczyścić przeglądarkę.

Jak dobrze wiemy, takiego czegoś się nie zgłasza...a nawet jak zostaje zgłoszone, to jest olane, bo to ponoć nie jest problem.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: nie mam okna logowania

Jeśli coś jest niepowtarzalne to trudno znaleźć przyczyny takiego zachowania to nie jest kwestia olewania.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: nie mam okna logowania

Nie chodziło mi konkretnie o tę sytuację...sam zgłaszałem/komentowałem na tym forum błędy pojawiające się na grepo. Jakieś problemy z przeładowaniem strony po wykonaniu akcji, itp. Odpowiedź zawsze była jedna...jeśli pomaga przeładowanie strony, to nie ma błędu. Osobiście trudno mi się z takim podejściem do tematu zgodzić, ale co zrobię...muru głową nie przebiję. Aktualnie występującego, podobnego błędu, już nawet nie zgłaszam, bo szkoda mi czasu.

A tutaj, w podobnej sytuacja u mnie, pomogło przeładowanie strony i wszystko było ok. Dlatego napisałem to, co napisałem...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: nie mam okna logowania

Generalnie masz rację, bo może to tak wyglądać i bywa uciążliwe. jednak my testujemy to na kilku komputerach i przeglądarkach, bez skutku, zgłaszamy do devów oni robią to samo. Jeśli coś nie daje się powtórzyć (a powodów może być mnóstwo ) to trudno wymagać naprawianie, zwłaszcza iż wielce prawdopodobna jest przyczyna poza Grepolis. Jeśli w grze występuje rzeczywiście błąd to z reguły zgłaszany jest przez wielu graczy w zbliżonym czasie i wtedy jego odnalezienie i naprawa i wprowadzenie nowych błędów jest możliwe.
 

DeletedUser25503

Guest
Odp: nie mam okna logowania

wiec tak
ciasteczka byly czyszczone
chrome byl przeinstalowany rowniez
wersji nie znam
co ciekawe dalej nie dzialalo w sumie przez 3 dni
jednak 4 dnia z glupa wlaczam na chroma grepo i o dziwo normalnie sie wyswietlilo
szok
 
Do góry