Nie mogę się zalogować

  • Rozpoczynający wątek matysboss007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich macie taki sam problem? Nawet w support nie moge wejsc... Masakra co sie dzieje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

U mnie wszystko w porządku, zarówno w grze, jak i do supportu mogę się zalogować. Może źle wpisujesz hasło? Sprawdź, czy nie masz wciśniętego Caps Locka. Pojawia się jakiś komunikat? Spróbuj zrobić przypomnienie hasła.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

Wlasnie nie ma zadnego komunikatu :(

ERROR

The requested URL could not be retrieved

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://pl18.grepolis.com/game/login?

Nieudane połączenie z 212.53.154.2.

System zwrócił wartość: (110) Connection timed out

The remote host or network may be down. Please try the request again.

Your cache administrator is admin@onet.pl.


Wjezdza takie cos w okienku przegladarki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

wpisuje login i haslo, pozniej klikam sigma i nie przekierowuje mnie do gy tylko wyskakuje to co wyzej napisalem. moja przegladarka to google chrom...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

Spróbuj wyczyścić ciasteczka w swojej przeglądarce internetowej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

takze to zrobilem , próbowalem otworzyc na internet explorer ale nic. zaraz zainstaluje mozille i jak nie bedzie dzialac to sie chyba wsciekne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

na mozilli mam tak samo... nie mam pojecia co jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

administracja nie odpowiada i nie wiem co jest. Tak to przynajmiej by mi ktos to sprecyzowal
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

na RHO moge grac a na sigme nie moge wejsc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

Skoro nie możesz zalogować się do Supportu, spróbuj skontaktować się z Administracją przez Skype.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

Wystarczy mikrofon i słuchawki. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę się zalogować

Także nie mogę się zalogować wpisuje nazwę użytkownika, hasło i nic niby następuje przekierowywanie ale nic się nie dzieje. Nadal jestem na stronie logowania POMOCY!!!
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Nie mogę się zalogować

Konta sprawdziliśmy i nie widzimy problemu. Tu masz bezpośredni link do supportu. Oprócz cookies i cache które należy wyczyścić problem może jeszcze leżeć w samej przeglądarce lub np., routerze tu spróbowałbym go zrestartować.
 
Do góry