Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie w świetnym nastroju , wchodzę i klikam w Kamieniołom kliknąłem raz i widzę 2 razy i było napisane "Nie można usunąć" tak jest na Alfie chciałem jaskinię i mam kamieniołom proszę mi pomóc.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Możesz dołączyć screen, na którym będzie widać ten błąd, gdyż za bardzo nie wiem o co dokładnie chodzi, ewentualnie opisz proszę dokładniej ten problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Kamieniołom : poziom 13
Nie możesz rozbudować tej struktury.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Norbert to nie jest screen, nawet nie jest do screena podobne :D Screen to zrzut ekranu, a tutaj masz FAQ jak to zrobić i wysłać w tickecie co prawda, ale jak tam wyślesz to na pewno nic się nie stanie :D Ale ponieważ jesteś inteligentny to mam nadzieję, że odkryjesz jak zrobić to tu, na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Norbert to nie jest screen, nawet nie jest do screena podobne :D Screen to zrzut ekranu, a tutaj masz FAQ jak to zrobić i wysłać w tickecie co prawda, ale jak tam wyślesz to na pewno nic się nie stanie :D Ale ponieważ jesteś inteligentny to mam nadzieję, że odkryjesz jak zrobić to tu, na forum ;)

na serio nie oszukuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Skąd ja nie sugeruję ze kłamiesz. Ale do zgłoszenia błędu potrzebny jest screen aby mogło coś ruszyć. Ewentualnie opisz wszystko dokłądnie w tickecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie mogę usunąć "Kamieniołom"

Dziękuje.

Temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry