[Wyjaśnione] NIE PROSZONY GOŚĆ

Status
Zamknięty.
mam podejrzenia że ktoś włamuje się na moje konto ,i gra w moim imieniu ,w wczoraj 17 czerwca gdy rano o ok.7;30 zakończyłem grę ,i rozpocząłem ponownie wieczorem ok 22ej.zaóważyłem wielki bałagan moich miastach ,a mianowicie; że wysłałem ataki na sojusznika, (co nie jest to pierwsza taka sytuacja)oraz że opuściłem sojusz tak po prostu ,co jest wręcz nie prawdopodobne żebym chciał tak zrobić .I TU MOJE PYTANIE czy jest to możliwe żeby ktoś faktycznie włamał się na moje konto ,lub jakiś błąd w systemie gry ,proszę o szybkom odpowiedź w ramach możliwości ,gdyż przez tą sytuację ,zamiast grać i pomagać graczom z sojuszu ,musiałem nieźle się na pocić a żeby tą całą sytuację wyjaśnić ,no i co naj gorsze odzyskać zaufanie .
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Dzień dobry,
Zgodnie z zabranymi informacjami gra nie posiada błędu, aby sama wysyłała wojska i wykonywała podobne działania.
Administracja gry również nie może wchodzić na konta i wysyłać ot tak wojska gracza.
Pozostaje u Pana 3 opcja, że ktoś loguje się na Pana konta i wykonuje na nim działania.
W tym celu proszę o kontakt z supportem: >>>Klik<<< , będzie tylko tam możliwość weryfikacji czy działania te wykonuje osoba trzecia (ktoś kto włamuje się na konta) lub sam użytkownik.
Dodatkowo proszę sprawdzić czy e-maila na koncie jest niezmieniony, a następnie zmienić hasło na inne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry