Nieadekwatny do sytuacji komunikat

  • Rozpoczynający wątek Pinsleepe
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wysłałem wojsko jako wsparcie na inną wyspę. Chciałem sprawdzić, czy łucznicy potrafią pływać i spróbowałem zawrócić jednego bez użycia łodzi transportowej. Wyświetlił mi się następujący komunikat:
'Potrzebujesz statków transportowych, aby zaatakować miasto na innej wyspie'
Myślę, że jest on nieadekwatny do sytuacji, ponieważ nie chciałem nikogo atakować, a jedynie wycofać wsparcie - powinien być zmieniony na coś w stylu 'Potrzebujesz statków transportowych, aby wycofać wojsko z innej wyspy'.

Nie wiem, czy to podchodzi pod błąd w tłumaczeniu - jeśli tak, to z góry przepraszam za ten temat..ale osobiście uznałem, że jest to błąd merytoryczny, dlatego postanowiłem zamieścić to tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli uważasz, że jest to błąd to zgłoś to.
W menu na samym dole masz odnośnik. Podaj lepsze tłumaczenie i po kłopocie.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli uważasz, że jest to błąd to zgłoś to.
W menu na samym dole masz odnośnik. Podaj lepsze tłumaczenie i po kłopocie.

ekhm..jak widać w pierwszym poście - właśnie zgłosiłem błąd. I gdybyś przeczytał ze zrozumieniem, to również zauważyłbyś, że nie uważam, iż jest to błąd w tłumaczeniu...
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze przychodzisz na forum i dziwnym językiem chcesz pokazać, że jesteś kimś lepszym? albo mi się tak wydaje. Czytam ze zrozumieniem jeśli do tego pijesz.
Przychodzisz z pytaniem to staram się odpowiedzieć, proste.

Więc odpowiadam, że to jest błąd w tłumaczeniu ponieważ, każda akcja ma swój odpowiednik w języku Polskim i najwidoczniej tam jest źle napisane.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem, co nazywasz dziwnym językiem, no ale pomińmy ten fakt..

I nie przyszedłem z żadnym pytaniem, tylko z prośbą o edytowanie - moim zdaniem - nieodpowiedniego komunikatu.

Nie sądzę, żeby była aż tak mała rozbieżność w tłumaczeniu pomiędzy 'zaatakować miasto' a 'wycofać wojsko', żeby uznać to za błąd w tłumaczeniu; dlatego napisałem post na forum i właściwie nie wiem, po co się odzywałeś, skoro i tak nie rozwiążesz tego problemu, ponieważ nie masz do tego predyspozycji - chciałeś pokazać, że jesteś kimś lepszym, bo wiesz, gdzie jest przycisk do zgłaszania błędów w tłumaczeniu :p ?
EOT z mojej strony.
 

DeletedUser77

Guest
Jest to najwidoczniej błąd w tłumaczeniu.
Jeśli jeszcze nie został zgłoszony proszę to zrobić poprzez zgłoszenie błędnego tłumaczenia w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry