[Wyjaśnione] "Nieklikalne" wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29578
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29578

Guest
Witajcie!

Problem mam następujący. Otóż przejąłem miasto na wyspie i chciałem wziąć się za przejęcie i rozbudowę wiosek - mam ponad 2k punktów walki, jestem "przełączony" na zdobyte miasto. Przechodzę do mapy ogólnej, na widok całej wyspy i klikam w ruiny wiosek, krzyżyk przesuwania po mapie zmienia się na rączkę i... nic się nie dzieje. Żadnej reakcji, nic się nie wyświetla. Tak, jakby w tym miejscu nie było wiosek tylko nieklikalny punkt mapy.

Czy to ja robię błąd i coś robię źle, czy to jakiś błąd gry? Help? Nigdzie nie znalazłem podobnego "problemu".
 

DeletedUser11944

Guest
moze nie odswiezyles strony po zdobyciu miasta?
albo nie masz ustawionego jako aktywnego nowego miasta tylko miasto z innej wyspy?
 

DeletedUser29578

Guest
Temat do zamknięcia - faktycznie, po zdobyciu potrzebne jest "odświeżenie" strony (w życiu bym na to nie wpadł ;) ). Dzięki!
 

DeletedUser19924

Guest
Kiedyś nie było potrzebne i jak dla mnie nie powinno być potrzebne...gra w tym miejscu powinna odświeżyć się automatycznie. Niestety tak się nie dzieje i jak dla mnie, to jest błąd gry...ale dla Teamu wystarczy przecież odświeżyć stronę i po co się takimi bzdurami przejmować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry