[Naprawiony] Niekończąca się kolejka rekrutacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23832
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Po ostatniej aktualizacji dzieją się takie cuda. Gdy kończy się rekrutacja w jednym polu to ono nie znika.
Po odświeżeniu jest ok. Z tego co wiem nie jest to pojedynczy przypadek


sssss.jpg
 
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

Mam to samo - zaczyna być irytujące, gdy czekam na dodanie kolejnej partii wojska do kolejki i przed tym muszę odświeżyć stronę, bo licznik zatrzymuję się na pięciu zerach...


96xrme.png
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

Z tego co mi wiadomo błąd jest znany administracji, ale sądzę, że na pewno nie naprawią tego przed kolejną aktualizacją 23.03...swoją drogą będą wtedy wprowadzać zapewne nowy event wielkanocny (zapewne standardowo od 24.03 od 10:00)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

Błąd jest stary jak świat...pojawia się przy okazji aktualizacji czasami. Inno wprowadza różne "bajery", a przy okazji pojawia się ten właśnie błąd. Pocieszające, że często znika po kolejnych aktualizacjach...jednak możecie być pewni, że nawet jak naprawią, to pojawi się znowu:)

PS: W senacie wyglądało to podobnie jeszcze przed moim urlopem, więc to nawet nie jest kwestia ostatniej aktualizacji, tylko jakiejś wcześniejszej...
 

DeletedUser26541

Guest
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

jest to wkurzające. Nie idzie kolejka z portu i w koszarach. Zawiesza się na każdym skończonym zadaniu.
NAPRAWCIE TO, PROSZĘ!!!!!!!
Po każdym skończonym zadaniu trzeba się przelogować, żeby ruszyła dalsza kolejka.
Kto tworzy takie błędy na tej grze??????
I to jest tak, że przez godzinę i dlużej trwa taka zawieszka, we wszystkich miastach, w porcie i koszarach!!!!!!!!!
Ruszcie wreszcie głową, Ci, co tworzycie takie błędy!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26541

Guest
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

drżę na samą myśl o kolejnej aktualizacji gry. Już tak się wiesza rekrutacja w porcie i koszarach oraz budowa budynków, że jak pomyślę o aktualizacji, to włos się jeży, że będzie jeszcze gorzej z tym.
Ci, którzy tworzycie tę grę, którzy piszecie programy aktualizacyjne, przestańcie mieszać, popełniać rażące błędy w oprogramowaniu, najpierw to przetestujcie, i do gry wkładajcie poprawne aktualizacje
pozdrawiam
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Niekończąca się kolejka rekrutacji

Przykro mi, że błąd z rekrutacją nie został jeszcze naprawiony, ale to bardzo obszerny problem, którego nie da się załatać w prosty sposób. Technicy pracują obecnie nad całkowitą poprawą tego systemu, zmiany będą dotyczyć zarówno kolejek rekrutacji w koszarach/porcie, jak i budowy w senacie.
 
Do góry