[Wyjaśnione] Nieobecne wojsko podbijanego gracza

DeletedUser

Guest
Witam

Proszę o udzielenie kilku odpowiedzi (stary system podboju - Maraton).
Co dzieje się z jednostkami gracza podbijanego w następujących sytuacjach:
1. Jednostki gracza podbijanego aktualnie znajdują się na wsparciu poza miastem. Miasto matka zostaje zaatakowane i podbijane przez agresora. Wiem, że podczas okupacji gracz ma ograniczone możliwości. Czy podbijany gracz już w trakcie oblężenia ma możliwość zawrócenia swoich jednostek ze wsparcia?
2. Co dzieje się w momencie gdy okupacja się kończy (tzn. jest wygrana przez agresora) z jednostkami podbijanego, które dalej znajdują się poza miastem gdy:
(a) dopiero zmierzają do docelowego miasta na wsparcie (długa droga),
(b) dopiero zmierzają do docelowego miasta na atak (długa droga),
(c) stacjonują na wsparciu,
(d) są w drodze powrotnej ze wsparcia,
(e) są w drodze powrotnej z ataku?
2. Czy dla powyższych sytuacji ma znaczenie czy jednostki podbijanego znajdują się na lądzie (na tej samej wyspie co podbijany) jako wsparcie dla sojusznika, lub też znajdują się na morzu / na innej wyspie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieobecne wojsko podbijanego gracza

1) jeśli je zawrócisz to zaatakują wojska okupujące twoje miasto .
2)
a) przepadną
B) przepadną
C) przepadną
D) przepadną
E) przepadną

3) nie ma znaczenia


Mam nadzieję że pomogłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieobecne wojsko podbijanego gracza

2. Rozumiem, że przepadają momentalnie?

Dziękuję pięknie :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Nieobecne wojsko podbijanego gracza

Witam

Proszę o udzielenie kilku odpowiedzi (stary system podboju - Maraton).
Co dzieje się z jednostkami gracza podbijanego w następujących sytuacjach:
1. Jednostki gracza podbijanego aktualnie znajdują się na wsparciu poza miastem. Miasto matka zostaje zaatakowane i podbijane przez agresora. Wiem, że podczas okupacji gracz ma ograniczone możliwości. Czy podbijany gracz już w trakcie oblężenia ma możliwość zawrócenia swoich jednostek ze wsparcia?
2. Co dzieje się w momencie gdy okupacja się kończy (tzn. jest wygrana przez agresora) z jednostkami podbijanego, które dalej znajdują się poza miastem gdy:
(a) dopiero zmierzają do docelowego miasta na wsparcie (długa droga),
(b) dopiero zmierzają do docelowego miasta na atak (długa droga),
(c) stacjonują na wsparciu,
(d) są w drodze powrotnej ze wsparcia,
(e) są w drodze powrotnej z ataku?
2. Czy dla powyższych sytuacji ma znaczenie czy jednostki podbijanego znajdują się na lądzie (na tej samej wyspie co podbijany) jako wsparcie dla sojusznika, lub też znajdują się na morzu / na innej wyspie?

Umierają, ponieważ miasto ich już nie ma jak utrzymać.
Dziczeją, umierają i zjadają się nawzajem. Jest to dosyć logiczne.
I o ile wiem, to z okupowanego już miasta nie można zawrócić wojsk. Zawrócić je może tylko ten, u którego to wsparcie jest.
 
Odp: Nieobecne wojsko podbijanego gracza

ja tylko uzupełnię odpowiedź na pierwsze pytanie

1)- możesz je zawrócić jedynie z miasta gdzie obecnie są na wsparciu, jeśli to twoje miasto to wchodzisz w Agora-Obrona i wybierasz te wojska by zawróciły, powrócą one do macierzystego miasta jako atak, jeśli są u kolegi to on musi je zawrócić w ten sam sposób
 
Do góry