[To nie błąd] Niepoprawny agresor podczas okupowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25238
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25238

Guest
Po namowie miśka zdecydowałem się tutaj opisać problem, który pojawia się w grepolis odkąd pamiętam i jestem zaskoczony, że nic się nie dzieje w celu naprawienia tego.

Opisze sytuację. Gracz A okupuje miasto gracza B. Gracz B miał wojsko na wsparciu/wysłał jako wsparcie wojsko do gracza C. W międzyczasie to wojsko wycofał i ono wraca do okupowanego miasta, żeby tą okupację rozwalić. Na raporcie ruchomym jest pokazana informacja, że to gracz C atakuje. Pokazuje nie tylko miasto, z którego idzie atak, ale także kto atakuje.

W związku z tym, bardzo często pokazywane jest, że np. sojusznik atakuje okupację i powoduje to konflikty, które rozwiązują się dopiero, gdy atak wejdzie. Wtedy już pokazuje normalnie, ze właściciel okupowanego miasta atakuje. Rozumiem, że nie powoduje to strat, ale moim zdaniem tak nie powinno być, bo wprowadza w błąd.

Czy w kierunku naprawienia tego błędu jest prowadzone jakieś postępowanie? Ew. będzie?
 

DeletedUser29238

Guest
Ponieważ propozycji nie było, a problem może faktycznie dla niektórych może być mylący i nieścisły, a nawet błędny, zgłosimy technikom ten przypadek. Niemniej jednak chcielibyśmy usłyszeć też Wasze zdanie w tym temacie. Komunikat musi być w miarę krótki i czytelny i tak:
- Twoje wojska wracają z miasta gracza C,
- Twoje wojska atakują z miasta gracza C,
a może jeszcze inaczej? Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.
 
chyba sobie jaja robicie ;)

TO NIE JEST BŁĄD

od ilu lat jest stary system podboju ??

oczywiście jestem za "TYM CO JEST !!! Czyli wojska gracza X atakują miasto Y w którym trwa okupacja gracza Z"
jest to nieodłączny element strategii tegoż to systemu ... chcecie uwalić bardziej tę grę hmmm

okupujący miasto czasami odpuszcza okupacje bo za przeproszeniem ma miękko w gaciach jak nagle widzi kilkanaście ataków z wyspy ... lub z sąsiednich
 
Do góry