Niereformowalni

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1h9ri0.png
[/quote]
 

DeletedUser

Guest
no i gitara...
Ładniutkie i takie inne niż reszta prezentacji.
 

DeletedUser

Guest
żadnych opini ? :(
chciałbym poznać wasze zdanie co do mojego dzieła
 

DeletedUser

Guest
Więc:
-Nazwa sojuszu jest słabo widoczna
-brak linków do dyplomaty czy też sojuszu
-"u nas nie liczą sie punkty lecz człowiek" Pierwsza zasada każdej masówki

+wkład pracy w przygotowanie prezentacji graficznej

4,5/10
 

DeletedUser

Guest
Więc:
-Nazwa sojuszu jest słabo widoczna
-brak linków do dyplomaty czy też sojuszu
-"u nas nie liczą sie punkty lecz człowiek" Pierwsza zasada każdej masówki

+wkład pracy w przygotowanie prezentacji graficznej

4,5/10


-Nazwa sojuszu jest bardzo dobrze widoczna
-brak linków i opisów stanu budowli u dyplomaty jak i każdego członka sojuszu z osobna oraz stanu ich wojo aby ich sfarmić lub liczyc na to że defa przyślą... hm no "spartolone" na całego.
-"u nas nie liczą sie punkty lecz człowiek" bardzo dobre dobre podejście... zabawa, aktywność kto by na siłę chciał młócić farmy aby się w punktacji wykazać skoro dają odpowiednią ilość siurki. Nawet mały skopie tyłek "aktywiście" za cztery miechy jeżeli będzie systematyczny i poswięcał minimu na tego czasoje@@ po 6/8h dziennie... masówki to zazwyczaj; Będziemy wielcy i potężni, chcemy żyć w spokoju, ogłaszamy sie na forum abyśmy mogli więcej ludzi przyjąć :D tych większych lub wsio jak leci. Zamiast zrobić sobie reklamę dor to dor i poinformować o tym każdą farmę w okolicy kto ma lepszy i operatywniejszy sojusz... o sorki ogłosili się łeee to masówka zwracam honor :rolleyes:

W porównaniu do innych... 7/10
Ps
Zasada reklamy;
Ci co skończyli szkoły menadżerskie, marketingowe i coś koło tego wiedzą, że
reklama ma być krótka, przyciągająca oko, estetyczna, powinna zawierać max skondensowanych informacji, nie zawierać niepotrzebnych info itd :p

Tu jest krótko i na temat... zainteresowany to skok do gry... staty... memory five Ewa84 i wszystko jasne. Posiedzisz w takim sojuszu z 1 miech to będziesz mógł go ocenic. Chyba że Twoi woje wycenę zrobili w praktyce i to parokrotnie lub zwróciłeś uwagę na przyjmowanie farm z okolicy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:) Widzę że nazwa sojuszu "Malkontenci" doskonale odzwierciedla jego członków :)

Odniosę się do Twoich zastrzeżeń co do mojej oceny:
- białe napisy na tle białych błyskawic są naprawdę mało wyraźne.
- brak linków do dyplomaty czy osoby rekrutującej to błąd (poczytaj sobie opinie graczy na temat prezentacji na innych światach)
- "bardzo dobre dobre podejście... zabawa" - zobaczymy po 2 tygodniach gdy okaże się że pomimo otoczenia członkami sojuszu zostaniesz przejęty, bo "każdy" nie znaczy dobry i skory do pomocy.
-
Zasada reklamy;
Ci co skończyli szkoły menadżerskie, marketingowe i coś koło tego wiedzą, że
reklama ma być krótka, przyciągająca oko, estetyczna, powinna zawierać max skondensowanych informacji, nie zawierać niepotrzebnych info itd
kolory użyte do stworzenia tej grafiki "za bardzo biją po oczach" co nie wygląda zbyt zachecająco
- mam już troszeczkę doświadczenia w sojuszach i ich prowadzeniu: Rozbieżność między graczami w tym sojuszu: 250-1700pk. to zadatki na masówkę o ile znajdą sie chętni by być w niej członkiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
o masz... teraz już wiem więcej. Dzięki za wykład... zmieniam zdanie i daję 7/10. :p
 

DeletedUser

Guest
Odniosę się do Twoich zastrzeżeń co do mojej oceny:
- białe napisy na tle białych błyskawic są naprawdę mało wyraźne.
- brak linków do dyplomaty czy osoby rekrutującej to błąd (poczytaj sobie opinie graczy na temat prezentacji na innych światach)

-Ja napisy widzę więc nie wiem czemu ty ich nie widzisz.
-Spróbuj zrobić linka do gry w obrazie .jpg jakbyś nie zauważył to prezentacja graficzna.

Ładnie to zrobiłeś ;)

9/10
 

DeletedUser

Guest
całkiem, całkiem ;) grafika mi nie odpowiada, ale + za to, że ci się chciało ;P powidz mi tylko- lista graczy sama się aktualizuje? 6/10 :) a ocena?? //Mariah Już dopisałem ;)//Cygan :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry