[To nie błąd] Niestabilne działanie gry na przeglądarce mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25895
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25895

Guest
Witam,

Chciałbym zgłosić niestabilne działanie gry przy uruchomieniu przez przeglądarkę mobilną.

Główne objawy:

  • Nie da się wejść w podgląd ataku bez zarządcy - przekierowuje do podglądu premium.
  • Jak już wejdę w podgląd ataku (mam zarządce z eventu) to nie da się wejść w zakładkę "zaklęcia" - całe okienko znika.
  • Przy rzucaniu zaklęć cały ekran skacze i przerzuca od lewa do prawa.
  • Często nie reagują przyciski, np. w koszarach.
  • W podglądzie miasta nie da się przesuwać widoku na powiększeniu - cały podgląd miasta znika.

Niestety na Windows Mobile nie ma aplikacji, więc jedyna opcja to grać przez przeglądarkę. Niestety przeglądarka działa niestabilnie.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Niestabilne działanie gry na przeglądarce mobilnej

Witam,


Niestety na Windows Mobile nie ma aplikacji, więc jedyna opcja to grać przez przeglądarkę. Niestety przeglądarka działa niestabilnie.

W tym stwierdzeniu jest odpowiedź na postawiony problem. Wersja przeglądarkowa nie jest niestety rozwijana i rzeczywiście mogą występować różne problemy, które nie są naprawiane. Prawdą jest także to, że w dającej się przewidzieć przyszłości grepolis app nie będzie dostępne w systemie windows mobile.
 

DeletedUser25895

Guest
Odp: Niestabilne działanie gry na przeglądarce mobilnej

Problem w tym, że sprawdzałem na kilku dostępnych przeglądarek dostępnych pod tym systemem. Oczywiście bazowałem na opiniach co do ogólnego działania przeglądarki, aby nie sprawdzać "śmieciowych aplikacji". :)
 
Do góry