No gdzie to było!

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Myślisz, że już znasz każdy zakątek gry i nic Cię nie zaskoczy?


Sprawdź to teraz biorąc udział w tym konkursie!

Zasady konkursu są proste:

  • Co pewien czas umieszczony zostaje mały fragment screenu z gry Grepolis, który zostanie dodatkowo powiększony, tak więc dokładnie zwracajcie uwagę na piksele.

  • Grafika może pochodzić zarówno z gry, jak i Wiki, Forum czy GreTime's. Danego dnia może pojawić się kilka fragmentów, jeden fragment, ale może też nie być żadnego. Również czas publikacji nie jest znany i fragment może pojawić się o dowolnej godzinie.

  • Waszym zadaniem jest odgadnąć skąd pochodzi dany fragment. Wsparcie w postaci załączonego przez Was obrazka jest mile widziane, ale nie jest konieczne, jeśli opis wystarczająco jasno i jednoznacznie przedstawia miejsce, z którego pochodzi dany fragment.

  • Jeśli nie padnie poprawna odpowiedź, to po jakimś czasie fragment screenu zostanie powiększony. Sytuacja ta będzie się powtarzać aż do momentu odgadnięcia miejsca, z którego pochodzi screen. Jeżeli dany fragment znajduje się w więcej niż jednym miejscu, punkt otrzyma gracz, który jako pierwszy wskaże dowolne z tych miejsc jak również gracze, którzy wskażą inne miejsca niewymienione przez poprzedników, jednak nie później niż przed rozpoczęciem następnego etapu.

  • Odpowiedzi należy udzielać tylko na forum w tym temacie. Liczy się kolejność wpisu postów, a posty edytowane (nie dotyczy to postów automatycznie połączonych) lub usunięte będą równoznaczne z udzieleniem błędnej odpowiedzi. Każdy gracz ma możliwość udzielenia tylko jednej odpowiedzi pomiędzy poszczególnymi postami opiekunki konkursu. Oznacza to, że jeśli nikt nie zgadnie i opiekunka konkursu potwierdzi, że poprawna odpowiedź jeszcze nie padła, to wówczas gracz może zgadywać ponownie.

  • Konkurs rozpocznie się 9 listopada i będzie trwał DZIESIĘĆ DNI. 19 listopada zostanie przedstawiony ostatni fragment do odgadnięcia, chyba że nadal będzie trwała poprzednia runda - w takim wypadku ona będzie ostatnią. Za każdy poprawnie odgadnięty fragment gracz, który zrobi to jako pierwszy, otrzyma 1 punkt. Komentowanie i podpowiadanie jest dozwolone, ale punkt za odgadnięcie otrzyma tylko ta osoba, która jako pierwsza jednoznacznie wskaże poprawne miejsce danego fragmentu.

  • Opiekunką konkursu jest [profil]Elastynka[/profil]. Pytania ogólne dotyczące konkursu proszę zadawać w tym temacie lub poprzez wiadomość prywatną na forum, jeśli dotyczą danego gracza. Decyzje dotyczące przyznania punktów są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

  • Wygrywa osoba, która po zakończeniu konkursu będzie miała najwięcej punktów. W przypadku remisu konkurs będzie się toczył nadal aż do ustalenia jednoznacznego podziału 3 pierwszych miejsc. Za odgadnięcie każdego z dodatkowych obrazków można otrzymać 1 punkt.

  • Nagrodami w konkursie są:

    1.png

    200 sztuk złota i ranga
    zwyciezcakonkursu.png


    2.png

    150 sztuk złota

    31.png

    100 sztuk złota


    Wyróżnienia:
    IV-VI miejsce
    30 punktów reputacji oraz bonus "ulepszona obrona o 5% na 12 godzin"

    W celu odebrania narody należy kontaktować się z [profil]Shannqa[/profil].

Podsumowując:

Co?
Miejsce, skąd pochodzi przedstawiony fragment

Gdzie?
Tutaj na forum

Jak?
Opisując jak najdokładniej lub załączając własny obrazek

Kto?
Każdy spostrzegawczy gracz

Kiedy?
Od 9 listopada... aż do 19 listropada

Zapraszamy do zabawy! Zgaduj z nami już teraz!


Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania i wprowadzania zmian w zasadach konkursu w razie niezbędnej potrzeby.
Wszelkie zmiany będą ogłaszane w temacie konkursu. Podczas konkursu obowiązuje Regulamin forum oraz Ogólny regulamin konkursów. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady.​
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

ranking_zolta_wstega.png


spartaker - 5 punkty
Ravereth - 4 punkt
CZ4RODZIEJK4 - 3 punkt
paweł94 - 3 punkt
syzha - 2 punkt
Slietie - 1 punkt
Big Kamil - 1 punkt
CiasnyVViesiek - 1 punkt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

No to kiedy będzie fragmencik ?

Mój ulubiony konkurs hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

to ja zacznę przecierać szlaki

to jest czysty strzał jak zwykle

Gra >misja wyspowa> wydajność ponad wszystko >obrazek bijących się chłopaszków> końcówka kija po lewej stronie

jestem na 99% pewny że to nie to
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: No gdzie to było!

W związku z tym że nikt nie zgadł dodaje obrazek powiększony :)

7-2.png
 

DeletedUser11495

Guest
Odp: No gdzie to było!

Siemka Dawid , nie wiedziałem że jesteś kapłanem xP
Ale do rzeczy , teraz ja strzele choć jestem tak jak poprzednia osoba na 99,9% pewna że to nie to :p
Gra , nagroda dzienna , przybliżony fragment tej dziewczyny co pokazuje najlepszą serię.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Strzał był do tego mniejszego , jak widzę powiększony to wiem że to na pewno nie to xP

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Strzał był do tego mniejszego , jak widzę powiększony to wiem że to na pewno nie to xP
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

Na razie pewna jestem tylko tego, że było to w grepolis ;) Przejrzałam całą wiki i grę i nic mi nie pasuje.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: No gdzie to było!

kurcze wszystko przeszukałam... wrrr ;/ nie mam pojęcia ... może jakaś podpowiedź? :D
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: No gdzie to było!

No ok, chcecie podpowiedź to będziecie mieli :)

7-3.png
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: No gdzie to było!

To na pewno jest gdzieś w grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

jest to kółko które było w widoku menu u dołu ekranu
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: No gdzie to było!

Niestety do tej pory nie padła żadna poprawna odpowiedź :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

jest to fragment kółka z ustawieniami które były u dołu ekranu
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było!

Koślawo Wam idzie, podpowiem, że to na 100 % jest w grze :)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: No gdzie to było!

kurcze, sama to wydedukowałam :D szukamy :D
 
Do góry