Nocna likwidacja bos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17659
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17837

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

No, szczególnie na ogrodach co nie:)

hehe, kiedy sojusz został rozwiązany, czyli dokładnie 15.06.2013 o godzinie 2:27, my kończyliśmy załadunek na ogrody, brakowało raptem po około 300000 każdego surowca, Wy tymczasem gramoliliście się z załadunkiem w najlepsze i w tym samym czasie mieliście w ogrodach dopiero po 9 milinów surowców, co przy waszym tempie załadunku spokojnie wyszłoby z 10 godzin naszej przewagi.

Na każdym otwartym oknie traciliście po kilka godzin w stosunku do nas;)


Dodam jeszcze że obecnie zajmujemy się kwestią rozwiązania naszego sojuszu bo śmierdzi tutaj strasznie. Przypuszczamy że ktoś z (z wiadomych względów nie podaję kto) grzebał w tym swoje palce, jeżeli tylko się czegoś dowiemy na pewno opiszemy wam całą sytuację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

A skąd ty tak dobrze wiesz jaka była u nas sytuacja? A no tak, zapomniałem, mieliście u nas dziesięciu szpiegów. I wy to nazywacie "czystą grą" i uważacie się za lepszych? Zabawne.

PS. Nie wiem co się stało, ale najwyraźniej nasi szpiedzy byli lepsi od waszych. Jak to się mówi Chcieliście wydymać Freddiego, a to Freddi wydymał was. Z resztą ze zgraniem zawsze mieliście problemy, o czym świadczy historia waszego upadku na Jukatasie. Tam już nie możecie zrzucić winy na nas :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

ktos kto tak zrobił zachował sie bezczelnie, jestem graczem z Aten i musze przyznac ze na Atenach zaistniała podobna sytuacja, powinni zmienic mozliwosc rozwiazania sojuszu w taki sposob:

na rozwiazanie sojuszu musza sie zgodzic co najmniej 3 osoby do tego kazda z tych osob range zalozyciela sojuszu powinna miec nie krócej jak przynajmniej 3-4 miesiące. mysle ze to by byl bardzo dobry pomysł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

ktos kto tak zrobił zachował sie bezczelnie, jestem graczem z Aten i musze przyznac ze na Atenach zaistniała podobna sytuacja, powinni zmienic mozliwosc rozwiazania sojuszu w taki sposob:

na rozwiazanie sojuszu musza sie zgodzic co najmniej 3 osoby do tego kazda z tych osob range zalozyciela sojuszu powinna miec nie krócej jak przynajmniej 3-4 miesiące. mysle ze to by byl bardzo dobry pomysł

Beznadziejny pomysł. Co z sojuszami, w których jest jeden założyciel? Jeśli założycieli jest więcej, to każdy z nich może wywalić pozostałych i też będzie jedynym założycielem, więc ten problem dotyczy wszystkich sojuszy. Co z sojuszami które niedawno zostały założone i nie istnieją jeszcze 3-4 miesięcy? A jak założę sojusz i za chwilę go będę chciał rozwiązać, to będę musiał kogoś zaprosić, żeby mi rozwiązanie sojuszu pokwitował? :p

Rozwiązanie jest jedno: trzeba uważać komu się daje uprawnienia. Jak w niektórych sojuszach jest po 10 założycieli (lub więcej) to coś jest nie tak jak być powinno i widać, że taka sytuacja aż prosi się o kłopoty. BHoS jest tak na prawdę sam sobie winien.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry