1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Nominacja do European Games Award - dyskusja

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 21. Lip 2011.

1. Shannqa

Shannqa

Zapraszam do dyskusji dotyczącej nominacji InnoGames oraz Grepolis do European Games Award.
    Ogłoszenie znajduje się w tym miejscu, natomiast głosowanie odbywa się tutaj.

2. donny4

donny4 Guest

Tam nie działa link do głosowania (dobrze, że tu jest działający...)

3. Shannqa

Shannqa

Gdzie link nie działa? W ogłoszeniu na forum czy w grze?

4. jekop

jekop

a będzie jakaś "działka" jeśli wygramy????

5. donny4

donny4 Guest

w ogłoszeniu na forum...wyświetla się Error (nr.jakiś tam) i napisy po niemiecku...
    A w grze, to ja nie sprawdzałem...

6. Makaron11

Makaron11 Guest

Narkotyki w naszym państwie są nie legalne więc wątpię, że otrzymasz "działake". Chyba, że chodzi Ci o działkę jako terytorium...

A co do nagrody, myślę, że Grepolis zasługuje jak mało jaka gra. :)

7. mayys10

mayys10 Guest

Bardzo zasługuje zwłaszcza za to że ciągle są robione nowe rzeczy

8. jekop

jekop

"działkę", czyli jakiś udział w tym wszystkim, albo nagrodę. Oto mi chodzi a nie o narkotyk. Tak złoto chodzi mi po głowie.. ekhem

9. Makaron11

Makaron11 Guest

Jekop spokojnie... Napisałem tak dla rozluźnienia atmosfery.

Swoją drogą ciekaw jestem co jest brane pod uwagę podczas wybierania nominowanych.

10. jekop

jekop

pewnie innogames sypnęło najwięcej kasy dla nich, i wiesz teraz to jest "gra roku" typu "kto dał najwięcej siana". I widzisz, teraz wprowadzili te szybsze szkolenie woja za kasę.. musi się zwrócić inwestycja, co?

11. kybpyp3

kybpyp3 Guest

nagród nie dostaje się za robienie sobie przyjemności

12. RATI

RATI Guest

Obiektywnie patrząc na tegoroczne nominacje do EGA to według mnie w kategorii na najlepszą grę przeglądarkową Grepolis powinno uplasować się na 3-4 miejscu, natomiast w kategorii community support (nie miałem styczności z jednym z nominowanych supportów) Innogames nie powinno być wyżej niż na 5 miejscu.

13. zelgawis2

zelgawis2 Guest

a jakie gry powinny być wyżej od grepolis?

14. jekop

jekop

nie grałem w nic lepszego od Grepolis szczerze mówiąc. W sumie to moja pierwsza gra przeglądarkowa w jaką zagrałem..

15. Malinowy24

Malinowy24 Guest

Grałem w kilka gier na przeglądarkę m.in plemiona czy Travian ale Grepolis jest naj lepsze :)

16. zelgawis2

zelgawis2 Guest

moje pytanie było skierowane do RATI.

17. RATI

RATI Guest

Pierwsze miejsce moim zdaniem należy się Might and Magic: Heroes Kingdoms. Ciekawe rozwiązania (nie kopiuje rozgrywki wiecznie żywej gry HoMM), dopracowane PvE oraz PvP. Intuicyjny interfejs, prostota w formie i bez zbędnych graficznych fajerwerków niepotrzebnie obciążających kompa. Wiele możliwości rozwoju i ciekawa rozgrywka sprawia, że dużo trudniej popaść w monotonię niż w wielu innych grach.

Drugie miejsce może zająć (ale nie musi ;)) "fenomen" zwany Minecraft Beta, którego osobiście nie testowałem w wersji przeglądarkowej (jakoś do płacenia mi nie spieszno) lecz na pewno zajmie wysokie miejsce czytając opinie graczy.

O trzecie miejsce powinny walczyć trzy tytuły: Grepolis, Settlers Online oraz Battlestar Galactica. Każda z tych gier prezentuje się bardzo dobrze, settlers ma wyjątkowo ładną i dopracowaną grafikę ale i przez to może się dłużej ładować na starszym sprzęcie. Każda z tych gier oferuje mnóstwo frajdy i przede wszystkim grywalność. Cóż, tu co kto lubi, komu bardziej odpowiada dany klimat ten zagłosuje na jedną z tych gier ;)

18. komiks42

komiks42

jak szukasz Minecrafta w przeglądarce to wejdź na głowniom strone gry.
    a wracając do nominaci mię Grepolis wciągnęło najdłużej z gier przeglądowych a w kilka z nich grałem.

Do góry