Nominacja do European Games Award - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszam do dyskusji dotyczącej nominacji InnoGames oraz Grepolis do European Games Award.
Ogłoszenie znajduje się w tym miejscu, natomiast głosowanie odbywa się tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Tam nie działa link do głosowania (dobrze, że tu jest działający...)
 

DeletedUser

Guest
a będzie jakaś "działka" jeśli wygramy????

Narkotyki w naszym państwie są nie legalne więc wątpię, że otrzymasz "działake". Chyba, że chodzi Ci o działkę jako terytorium...

A co do nagrody, myślę, że Grepolis zasługuje jak mało jaka gra. :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo zasługuje zwłaszcza za to że ciągle są robione nowe rzeczy
 

DeletedUser7672

Guest
"działkę", czyli jakiś udział w tym wszystkim, albo nagrodę. Oto mi chodzi a nie o narkotyk. Tak złoto chodzi mi po głowie.. ekhem
 

DeletedUser

Guest
Jekop spokojnie... Napisałem tak dla rozluźnienia atmosfery.

Swoją drogą ciekaw jestem co jest brane pod uwagę podczas wybierania nominowanych.
 

DeletedUser7672

Guest
pewnie innogames sypnęło najwięcej kasy dla nich, i wiesz teraz to jest "gra roku" typu "kto dał najwięcej siana". I widzisz, teraz wprowadzili te szybsze szkolenie woja za kasę.. musi się zwrócić inwestycja, co?
 

DeletedUser

Guest
Obiektywnie patrząc na tegoroczne nominacje do EGA to według mnie w kategorii na najlepszą grę przeglądarkową Grepolis powinno uplasować się na 3-4 miejscu, natomiast w kategorii community support (nie miałem styczności z jednym z nominowanych supportów) Innogames nie powinno być wyżej niż na 5 miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Grałem w kilka gier na przeglądarkę m.in plemiona czy Travian ale Grepolis jest naj lepsze :)
 

DeletedUser

Guest
a jakie gry powinny być wyżej od grepolis?

Pierwsze miejsce moim zdaniem należy się Might and Magic: Heroes Kingdoms. Ciekawe rozwiązania (nie kopiuje rozgrywki wiecznie żywej gry HoMM), dopracowane PvE oraz PvP. Intuicyjny interfejs, prostota w formie i bez zbędnych graficznych fajerwerków niepotrzebnie obciążających kompa. Wiele możliwości rozwoju i ciekawa rozgrywka sprawia, że dużo trudniej popaść w monotonię niż w wielu innych grach.

Drugie miejsce może zająć (ale nie musi ;)) "fenomen" zwany Minecraft Beta, którego osobiście nie testowałem w wersji przeglądarkowej (jakoś do płacenia mi nie spieszno) lecz na pewno zajmie wysokie miejsce czytając opinie graczy.

O trzecie miejsce powinny walczyć trzy tytuły: Grepolis, Settlers Online oraz Battlestar Galactica. Każda z tych gier prezentuje się bardzo dobrze, settlers ma wyjątkowo ładną i dopracowaną grafikę ale i przez to może się dłużej ładować na starszym sprzęcie. Każda z tych gier oferuje mnóstwo frajdy i przede wszystkim grywalność. Cóż, tu co kto lubi, komu bardziej odpowiada dany klimat ten zagłosuje na jedną z tych gier ;)
 

DeletedUser5614

Guest
jak szukasz Minecrafta w przeglądarce to wejdź na głowniom strone gry.
a wracając do nominaci mię Grepolis wciągnęło najdłużej z gier przeglądowych a w kilka z nich grałem.
 
Do góry