[Legalny] Norka Krecika - konwerter raportów

• Rozpoczynający wątek Tropsy Kretts
  • Data rozpoczęcia

Tropsy Kretts

Guest
Uwaga: z dniem 25 lipca 2014 skrypt Norka Krecika stał się ponownie legalny. Można z niego korzystać.

Link: www.GRMH.pl
Autor: Tropsy Kretts

(nie tylko) konwerter raportów.
Skrypt dość rozbudowany, wzbogaca grę o dodatkowe funkcje konwersji raportów i nie tylko.
Tworzony jest od zeszłych wakacji a na prośbę znajomych poddany do weryfikacji i w końcu zalegalizowany.

SCREENY:

1) Konwersja wszystkich raportów (i nie tylko) dostępnych w grze do formatu bbCode.

Raport z okupacji, pogrubioną czcionką podany rzeczywisty czas dojścia danych wojsk

Raport z szpiegowania

Raport z ataku

Raport z rzucenia czaru, automatyczne obliczanie końca działania czarów

2) Dodatkowe elementy gry, oraz korekta istniejących.

Powiększony zegar przedstawiający rzeczywisty czas z serwera

Suwak umożliwiający powiększanie okienka z ruchami wojsk na miasto
(możliwość publikacji nadchodzących ruchów w formie raportu)

Powiększenie okna z forum sojuszu (w zależności od rozdzielczości ekranu)
z lewej standardowe okno, z prawej powiększone

... i wiele innych ...

3) Dodatkowe emotikony

Co za dużo, to nie zdrowo. W tym konkretnym przypadku lekarze nie dają już żadnych szans.

Skrypt posiada dużo emotikon dostępnych "pod ręką" i łatwo możemy dodać je do tworzonych wpisów.

Do standardowych guzików bbCode dodano kilka nowych a wśród nich jest "guzik z buźką",
po kliknięciu na który wyskakuje okienko z wyborem emotikony.

Projekt rozwijany z dnia na dzień, więc w momencie w którym to czytasz liczba opcji
dostępnych dla gracza na pewno jest większa aniżeli zostało to tu pokrótce przedstawione.

bezpośredni link instalacyjny: MH_install.user.js

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Norka Krecika - konwerter raportów

Skrypt został uznany za nielegalny, zalecamy więc usunięcie go ze swoich komputerów, aby wasze konta nie zostały zablokowane. Będziemy również wdzięczni za przekazanie tej informacji swoim znajomym, którzy mogą nie czytać forum.

Blood Sugar

Guest

Widziałem, że ten dzień kiedyś nadejdzie :)

wogule dlaczego był nie legalny ale super znowy jest to najlepszy skrypt

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hiphip hura za krecika

spartaker

Guest

Był nie legalny ponieważ miał niedozwolone funkcje

kto jesst za ze krecik jest najlepszym konwerterem pisze jest ktoza nie piszę nie:)

kubziom1 ten temat to nie ankieta.
Dobrze, że jesteście zadowoleni z powrotu Norki Krecika,
ale raczej podyskutujcie o nowościach, propozycjach, błędach
z tym konwerterem związanych :)

antuua

Guest

da ktoś innego linka bo ten mi nie działa przeglądarka opera/chrome

:eek:

Jak nie działa, jak działa? Chyba, że nie masz Tampermonkey, to nie zadziała Ci skrypt:) Sama strona działa...właśnie na nią wszedłem z odnośnika w pierwszym poście.

DarthSid

Guest

Darth, za co ?:p Która z opcji CI się spodobała?:)

Darth, za co ?:p Która z opcji CI się spodobała?:)
Sory że tak długo nie odpowiadałem :(

ale zacznijmy od tego co w nim kocham :D

1.Emotki... mnóstwo emotek, którymi można opisać każdą wypowiedz lub myśl oraz poświntuszyć a na każdą sytuację jest emotka
Jest to szeroki wybór !
2.ta opcja która przy wielu miastach jest bardzo cenna ! Rzucanie bobasa i zew na miasta przy rekrutacji jednostek morskich czy lądowych ! takiej opcji właśnie użytkownik oczekuje żeby było pod jednym kliknięciem.
3.Bardzo dobry konwert raportów a zwłaszcza konwertor rzuconych łask czy to przy ochronce czy to przy burzeniu
4.Uproszczona wersja pasku poleceń
5.Podoba mi się to że za jednym kliknięciem na miasto mam i staty i obliczenia czasu dotarcia jednostek z różnych miast no i oznaczenie celu fajna opcja też
6.I chyba ostatnie że można "kopiować" profil czy też może stworzony opis profilu zewnętrznego oraz lista miast

pewnie by się znalazło jeszcze coś ale mi się nie chce rozpisywać
tak czy siak krecik góruje na razie

Ładny skrypt,tylko nie mam "pełnometrażowego miasta".może nie wiem jak uruchomić,wieczorkiem to lubię na dużym monitoże obrabiać wioski.Czy jest na to rada?

P.S.Znalazłam w ustawieniach,czyli jest ok.Czyli brak uwag i teraz to już ma u mnie wysokie notowanie.

Ostatnia edycja:

hm co się stało z norką strona norki krecika nie chce mi się włączyć skrypt nie działa a mam go czasu trochę zainstalowanego i działał do dziś co się stało :(

Ostatnia edycja:

Aktualizacja nowa się pojawiła i pewnie "gryzie się" z Norką...a Krecik już od prawie dwóch miesięcy nic nie robił ze skryptem. Czyżby sobie odpuścił?

Aktualizacja nowa się pojawiła i pewnie "gryzie się" z Norką...a Krecik już od prawie dwóch miesięcy nic nie robił ze skryptem. Czyżby sobie odpuścił?
na to wygląda najlepszy skrypt upada Norka mi nie działa całkiem nic się nie pojawia związanego z tym więc włączam sobie inny skrypt tylko po to by nie było tych brzydkich strzałek na forum sojuszu :mad: