[Legalny] Norka Krecika - konwerter raportów

• Rozpoczynający wątek Tropsy Kretts
  • Data rozpoczęcia
Odp: Norka Krecika - konwerter raportów

a ja mam pytanie ;)
jak przywrocic panel gorny (caly gorny wskaznik tzn. surka,wsparcia, itp ) skasowalem nie chcacy nawet nie wiem jka i chcialbym to przywrocic ;)
Pomozcie

Pewnie pomoże wywalenie skryptu i zainstalowanie go ponownie.

Skrypt przestał działać, nie działa ani w firefox, ani w chromie. Próbowałem instalować na nowo bez powodzenia.

Już dział. Chyba była jakaś aktualizacja.

Ostatnia edycja:

Na forum z tym Ci nie pomoga, ja nie dziala, to pewnie musisz n maila krecik pisac.

Zamiast nabijac posty radze pomyslec, bo to, ze dziala nie zmienia faktu, ze na forum nikt nie odpowie na ewentualne bledy czy na to,co bylo przyczyna przerwy w dzialaniu skryptu, poniewaz jego autor ma bana, wiec moja rada dotyczyla pisania na maila w razie przyszlyvh problemow.

Ps: milo miec fana, ktory lata za mna po calym forum:)

spartaker

Guest

Zamiast nabijac posty radze pomyslec, bo to, ze dziala nie zmienia faktu, ze na forum nikt nie odpowie na ewentualne bledy czy na to,co bylo przyczyna przerwy w dzialaniu skryptu, poniewaz jego autor ma bana, wiec moja rada dotyczyla pisania na maila w razie przyszlyvh problemow.

Ps: milo miec fana, ktory lata za mna po calym forum:)
mówisz o sobie hahhahah

jak był błąd to krótki prawdopodobnie prze aktualizacje więc sie nie czepiaj jeśli nic nie wiesz

Oj tam, oj tam...czepiacie się siebie niepotrzebnie. A ostatnia aktualizacja NK była 8 dni temu, więc raczej to nie było problemem.

Krecik tutaj już chyba nie zagląda, więc tak jak londi pisała powyżej proponuje pisać do niego bezpośrednio na maila.

PS: A potem tutaj napisać wyjaśnienie, jeśli się czegoś dowiecie :)

nie mam pojęcia co się stało ale uciekł mi krecik -odinstalowałam i próbowałam ponownie zainstalować ale pokazuje mi błąd-poradźcie proszę
Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)

Przed chwilą odinstalowałem i wgrałem na nowo i chodzi,w razie jakby ktoś pytał

Robin65

Zespół Grepolis

Na prośbę autora został zmieniony bezpośredni link instalacyjny w pierwszym poście.

Na Chromie u mnie w ogóle nie działa NK. Niby jest zainstalowana, ale w gdzie Tampermonkey w ogóle jej nie pokazuje.