[Legalny] Norka Krecika - konwerter raportów

• Rozpoczynający wątek Tropsy Kretts
  • Data rozpoczęcia
takie komentarze kierujcie do autora ... nie wiem może hosting na to nie pozwala , certyfikat jest bardziej do skryptu potrzebny a nie do www ;)
Płatny i darmowy skrypt szyfrują tak samo, przekazane uwagi poszły do niego na email. Zobaczymy co będzie.
p.s. z tego co widzę serwer, na której stoi strona jak najbardziej na to pozwala, wręcz ma wbudowane narzędzia.

Ostatnia edycja:
Siemanko Brygada, mam problem. Norki używam od kilku lat, przedwczoraj niestety byłem zmuszony usunąć ją wraz z innym skryptem, którego używam do pomocy na grepo. Problem jednak pojawił się, kiedy chciałem zainstalować ponownie, otwiera się strona z info, że mój zegar się spieszy. Dodam, że ni daty, ni godziny nie zmieniałem, jak było, tak jest, a Krecika nie mogę zainstalować ponownie. Na pewno jest wśród Was ktoś, kto zna się, orientuje w tych wszystkich zawiłościach multimedialnych. Pomóżcie, bez tego skryptu, jak bez ręki.

Czytales posty wyzej?
Na skrypt wygasl certyfikat ssl.
Jesli chcesz go dalej uzywac (nie wszystko w nim dziala) to w zaleznosci od przegladarki wejdz na strone glowna norki
Otworzy Ci sie komunikat ze polaczenie nie jest prywatne - zaawansowane dajesz, otworz strone (bedzie pisac niebezpieczna)
Jak wejdziesz juz na strone glowna krecika to ja mozna zamknac a w karcie z gra odswiezyc strone i skrypt powinien dzialac.

działam w Chrome, wszedłem na str. główną norki, ale nie otworzył się komunikat, że połączenie nie jest prywatne, więc nie mam szansy wykonać pozostałych czynności z tym związanych.

No w sumie teraz to jest ciekawe bo na chromie mi nic nie pyta i od razu odpala sie strona. Probowalem na 2 roznych kompach.

Ok, dziękuję, będę próbował jakoś sobie poradzić, a jak nie dam rady, będę musiał się bawić bez krecika.

Krecik ... majstruje ... nie potrzebnie bo przez takie majstrowanie zaraz zdelegalizują

(edit )
Krecik ... pisałem już wielokrotnie Ci w mejlach , zrób na wzór Potuska informację o darowiznach oraz rocznym zapotrzebowaniu na rzecz utrzymania skryptu ...

co do informacji o nazwach graczy nad miastami ... będzie mało czytelne a czasami nawet nie wygodne ... oraz dodatkowo i tak już zamuli skrypt ...
jeżeli już chcesz to wprowadzić to na wzór już istniejących ficzerów jak przypisanie symbolu do gracza ... żeby indywidualnie można było go włączyć i wyłączyć

Ostatnia edycja:
wczorajsza / dzisiejsza aktualizacja nie wygląda za dobrze zmiana w rozwinięciu miast - proponuje przywrócić to jak było

wiem ze da sie to wyłączyć ale wtedy nie widać %zapełnienia oraz bohaterów co było jedną z najfajniejszych opcji krecika :)

edit: znalazłem sposób więc spoko :D

Ostatnia edycja: