[Legalny] Norka Krecika - konwerter raportów

• Rozpoczynający wątek Tropsy Kretts
  • Data rozpoczęcia
Tropsy Kreets widzę że nazwy graczy i sojuszy wprowadzone .. ale jak już napisałem wyżej mapa staje się nie czytelna ...
jak również wspomniałem taki ficzer powinien być zrobiony na wzór "przypisz symbol" czyli "wyświetl nazwę gracza " danemu graczowi a nie dla wszystkich ;) ..

i że niby czemu ma służyć ta nowa nowość ..
weź lepiej zoptymalizuj skrypt a nie dodajesz niepotrzebne funkcjonalności
i dodaj w końcu przejrzysty (miesięczny/roczny) "koszt" utrzymania serwera na wzór Potuska ... oraz procent z darowizn ..
widziałem że w końcu ktoś poza mną również wsparł skrypt :p ilość darowizn 2 ;)

napraw proszę to co popsułeś :p w agorze i zakładce obrona

tak aktualnie jest jak jest jakiekolwiek wsparcie w mieście ( Twój wydłużony napis z podziękowaniem dla wspierających ) wypiera ( znika) lista graczy
skróć nazwę w opisie wystarczy "podziękowania" wcześniej go nie było , były tylko standardowe Twoje małe ikonki do wygenerowania raportu i jego konfiguracji ( nie pamiętam kiedy został dodany)
wsp1.jpg

a tak wygląda jak nie ma żadnego wsparcia w mieście ... i jest ok .
wsp2.jpg

Ostatnia edycja:
Robert , w wolnej chwili odchudziłbym skrypt ... jakąś wersje LITE bym zaproponował z poniższymi funkcjami

np użyteczne funkcje na chwilę obecną ( według mnie ) to :
1. %ludków , Bohater przy rozwijanej liście miast
2. Czas przybycia !!!!
3. indywidualne symbole graczy / sojuszy na mapie
4. Lista miast (ten ficzer jest ok , w końcu w przejrzyste info jaki Hero , Bóg, ile kasy w jaskini , surki są w danym mieście ) taka kompaktowa lista jest bardzo spoko
5. Alarm ataków
6. opcja nie zamykania okienka wioski po zebraniu surek/woja
7. opcja z GUI jednostek (wsparcia w mieście/własne itp)
8. opcje z oknami - ok
9. Info - o świecie i graczu
10. opcja handlu
11. konwerter rapków ... jako backup dla Potuska

z tych funkcji korzystam , resztę o ilę się da mam wyłączoną lub nawet nie wiem o ich istnieniu ..

z obserwacji jakie mogłem ostatnio przeprowadzić to przy 600 mieczykach ... nie dało się ogarniać bez ciągłego przeładowywania przeglądarki jak był aktywny Twój skrypt ... po dezaktywacji przeglądarka jakby kopa dostała ... ;) różnicy z czy bez Potuska nie zauważyłem znaczej
ale z Norką i bez to była ogromna różnica ....

napisz mi w mejlu jakie parametry musi mieć ten serwer pod hosting ...