Notatnik

  • Rozpoczynający wątek Bombelx1
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie mieć w swoim panelu notatnik?


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moją propozycją jest dodanie do menu notatnika, w którym można by prowadzić swoje zapiski takie jak np swoje planowane ataki czy prowadzić tam swoją czarną listę. Oczywiście notatnik ma tyle zastosowań co graczy, którzy by go używali, ponieważ każdy ma własny pomysł na jego użycie. :)
sssxs.png
 

DeletedUser

Guest
Notatnik jest w opcjach premium(zarządca), więc nie przejdzie to.

Wygląda tak:
notatnik.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jest ale słabiutki. Praktycznie można można w nim mieć tylko jedne notatki na raz, bo inaczej wszystko się myli.
 

DeletedUser1608

Guest
Przecież wszystko możesz pisać w zwykłym notatniku, który utworzyć możesz np. na pulpicie. Ja tak robię gdy mam kilka celów do za atakowania, lub gdy atakuje kilkoma miastami na raz, rozpisuje, a potem tylko używam budzika i wysyłam po kolei ataki.
 

DeletedUser

Guest
Ale wygodniej by było mieć dobry notatnik w grze niej jest to ciężka i wymagająca rzecz a sie przydaje, a notatnik jest tylko dla osób które wykupiły zarządce a inni tej opcji nie posiadają
 

DeletedUser

Guest
Ale wygodniej by było mieć dobry notatnik w grze nie jest to ciężka i wymagająca rzecz a sie przydaje, a notatnik jest tylko dla osób które wykupiły zarządce a inni tej opcji nie posiadają
wygoda kosztuje:) niestety. nie ma co nie przejdzie:) ze względu ze to opcja premium
 

DeletedUser

Guest
No ale notatnik to niezbyt skomplikowana rzecz, przez pewien czas grałem w Ikariam i tam był notatnik, używałem go do Grepolis, The West i Ikariamu, na prawdę nie utrudniało to życia, no ale nie pomaga w takim stopniu, żeby za niego płacić... Jak ktoś nie chce, to nie korzysta i tyle. Niektórzy np. nie korzystają z forum sojuszu i jakoś żyją.
 

DeletedUser

Guest
Szkoda że nie przejdzie bo Musze pisać w notatniku na pulpicie co jest.
 

DeletedUser77

Guest
Notatnik jest w opcji premium po aktywowaniu Zarządcy.
W związku z czym ta propozycja nie przejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry