Notatnik

  • Rozpoczynający wątek power paweł
  • Data rozpoczęcia

???

  • Tak

    Głosy: 35 94,6%
  • Nie

    Głosy: 1 2,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 2,7%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam chciał bym przedstawić swój pomysł dotyczący Notatnika przydało by się coś takiego by zapisać sobie to i owo badz jakieś głębsze przemyślenia. Cos podobnego było na plemionach a warto by by sobie zapisac czas w którym mam na kogoś zaatkować w grze a nie szukać czy zapisywać sobie na kompie pozdro :cool:
 

DeletedUser

Guest
Notatnik v. 1.1

Pomysł źródlany : http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=783 autorstwa power Paweł

Zacznę od grafiki

Widok z menu :

gthjgfj.jpg


Osobiście uważam, że maksymalna ilość użytych liter powinna być w granicach 1000

Nie wiem co można było by dodać do tego.

Możliwe zastosowania :
Zapisywanie farm, zapisywanie ważnych imion graczy (przyjaciół, wrogów itp.), zapisywanie ważnych wydarzeń, lub po prostu by zapisać sobie coś ważnego czego nie chce się zapomnieć.


Pozdrawiam
Olasold
 

DeletedUser

Guest
a moze zamiast notatnik nazwac to notatki, ladniej brzmi wg mnie
 

DeletedUser

Guest
Takie coś było dostępne w plemionach ale jak mieliśmy konto premium. Nie wiem co będzie tutaj.
 

DeletedUser

Guest
A gdzie opcja "Do poprawy" w ankiecie?
Osobiście uważam, że to nie Ikariam i nie powinno być jakiś limitów - Skoro proponujesz ograniczenie do tysiąca znaków, to ja dziękuję, wole stworzyć coś takiego na forum. Tysiąc znaków to tyle co nic w późniejszym czasie rozgrywki. Ale zagłosowałem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Wątpię ażeby pomysł został wcielony w życie, bynajmniej można poprosić jakiegoś skryptera o wykonanie skryptu na notatnik.
 

DeletedUser

Guest
W sumie to można sobie otworzyc notatnik w komputerze, każdy Windows go ma :)
 

DeletedUser

Guest
Jak będę miał czas to napisze skrypt dodający notatnik.
 

DeletedUser

Guest
sprawa z notatnikiem byłaby potrzebna. Może jeszcze teraz nie byłby on jeszcze w pełni wykorzystywany ale z czasem będzie to rzecz wręcz niezbędna. Pomysł super
 

DeletedUser

Guest
notatnik jest potrzebny aby zapisywac cele ataku czas i namiary puzniej mozna go wykorzystac go do skordynowanych ataków teraz bedzie raczej miał mniejsze znaczenie (na razie) zecz jasna:D
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł

Zgadzam się, byłaby to bardzo przydatna opcja. Szkoda, że twórcy gry nie pomyśleli o tym wcześniej.:)
 

DeletedUser

Guest
Post

Dobry pomysł, szkoda, że z ograniczeniem do 1000 znaków, nie powinno być ograniczeń.:)
 

DeletedUser77

Guest
Połączyłem dwa podobne tematy, ponieważ nie ma sensu rozbijać go na dwa różne skoro dotyczą tego samego.
Kamil 'yetj'
 

DeletedUser

Guest
Na tak ale tylko jeśli mamy premium. Bo to nie jest takie konieczne do grania. A dzięki temu pomysłowi to można premium rozwinąć.
 

DeletedUser

Guest
no cóż , powstał notes ale.... zapiski widnieją jedynie przez sesję w której zostały wstawione. po wygaśnięciu sesji i ponownym zalogowaniu -ZNIKAJĄ. może dałoby się to usprawnić . w przeciwnym razie taki notes niewiele daje :(
 

DeletedUser

Guest
w tej sprawie pisałem już do autora notatnika... obiecał, że poprawi to;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry