[Omawiane] Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Witam
Ostatnio wyszła najnowsza aplikacja grepolis i pisze mi na stronie google play że app jest nie dostępna na moje urządzenie;/ Mam androida 2.3.6 który niby jest wymagany... Kiedy mogę oczekiwać jakiejś poprawy lub stwierdzenia że apka na mój telefon nie wyjdzie w ogóle... No chyba że ktoś ma inny pomysł jak wgrać taką aplikację?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Tez mam tak na moim youngu z 2.3.6 Zobacz na tego linka, co dal anpu, tam juz sa takie pytania
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja mam Samsung Galaxy Y androida 2.3.6 chyba taki sam jak ma cewen ;) i też pisze że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem, szkoda, puki co korzystam ze starej wersji mobilnej :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Zaktualizujcie może wersje Androida :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja sobie chce kupić LG :) Tam jest Android chyba 4.0.1 chyba coś takiego :)


Tak pomogło mam teraz taki smartfon nie firmowy i tam to pomogło
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

ja nie rozumiem dlaczego niektórzy uparcie wolą NIE aktualizować systemów.
w większości przypadków (poza nowymi funkcjami) każda aktualizacja wnosi poprawki wydajności i bezpieczeństwa

zacząłbym od sprawdzenia, czy jest nowa wersja systemu
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Co poradzić ludzie myślą,żę android i inne systemy zmieniają sie na gorsze i poco je aktualizować ja sam nie wiem jak jest :confused:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

ja nie rozumiem dlaczego niektórzy uparcie wolą NIE aktualizować systemów.
w większości przypadków (poza nowymi funkcjami) każda aktualizacja wnosi poprawki wydajności i bezpieczeństwa

zacząłbym od sprawdzenia, czy jest nowa wersja systemu

Android? Bezpieczny?
Tam są gorsze zabezpieczenia niż na Windowsie :(
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Android nie jest taki zły Windowsa to ja nienawidze :D Zgadzam się anpu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja mam 4.1.2 na SGS III i niby wszystko spoko, oprócz forum, bo jak się przewija listę tematów w zakładce, to nazwy tematów są poucinane...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja mam 4.1.2 na SGS III i niby wszystko spoko, oprócz forum, bo jak się przewija listę tematów w zakładce, to nazwy tematów są poucinane...

Mam to samo ogólnie forum sojuszu jest w tej apce jest najgorsze fatalnie im to wyszło :(
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Co poradzić ludzie myślą,żę android i inne systemy zmieniają sie na gorsze i poco je aktualizować ja sam nie wiem jak jest :confused:
jestem w posiadaniu kilku smartfonów. Niektóre mam do codziennego/prywatnego użytku
inne służbowe a jeszcze inne jako poligon doświadczalny :D
podam przykład:
Galaxy S3
do niedawna na oryginalnym Samsungowskim Androidzie 4.1.2
dziś śmiga na 4.3.0
różnica?
*średni* wzrost wydajności o około 10%
przy czym grafika osiąga o 20% więcej FPS

Android? Bezpieczny?
Tam są gorsze zabezpieczenia niż na Windowsie :(
a gdzie są dobre zabezpieczenia?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja mam 4.1.2 na SGS III i niby wszystko spoko, oprócz forum, bo jak się przewija listę tematów w zakładce, to nazwy tematów są poucinane...

to akurat problem apki a nie telefonu
na SGS IV mam to samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Wracać do pomysłów... Na Ace mam najnowszą aktualizację.... Robiłem to wczoraj.

Ma ktoś wiedzę jak ściągnąć instalke i np wrzucić tu ;)?
 
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

A masz ściągniętą?

No niee ;D przeczytaj posty od początku ;p pisze cały czas żę mam problem z komunikatem

Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

Wymagania spełnia mój telefon więc nie rozumiem problemu. Próbowałem triku z zmianą w ustawieniach telefonu z galaxy ace na S3
http://forum.android.com.pl/f14/jak-kupiae-pobraae-niekompatybilnae-aplikacjae-ze-sklepu-google-play-198938/ daje linka może komuś pomoże.

aplikacja market helper która eliminuje tego buga nie pomaga tzn ściąglem ale nie ma nawet jej ikonki ;p
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

No niee ;D przeczytaj posty od początku ;p pisze cały czas żę mam problem z komunikatem

Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

Wymagania spełnia mój telefon więc nie rozumiem problemu. Próbowałem triku z zmianą w ustawieniach telefonu z galaxy ace na S3
http://forum.android.com.pl/f14/jak-kupiae-pobraae-niekompatybilnae-aplikacjae-ze-sklepu-google-play-198938/ daje linka może komuś pomoże.

aplikacja market helper która eliminuje tego buga nie pomaga tzn ściąglem ale nie ma nawet jej ikonki ;p

rozumiem więc, że roota masz?
 
Do góry