[Omawiane] Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

to czemu ręcznie nie wyedytujesz build.prop ?

Zrobiłem to ale nie pomaga
y1fdqy.jpg
 
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Tak tak ;p Edytując ten plik zmieniamy tak jakby nazwę naszego telefonu :p jak widać na załączonym wyżej obrazku ;)
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Tak tak ;p Edytując ten plik zmieniamy tak jakby nazwę naszego telefonu :p jak widać na załączonym wyżej obrazku ;)

wiem, wiem
w build.prop można jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy pozmieniać ;P

a wracając do telefonu - to ciekawe, że nie chce działać, bo w manifeście aplikacji jest:
AndroidManifest.xml napisał:
sdkInfo:
minSdkVersion: '9'
targetSdkVersion: '17'
a z Androidowego na nasze:
minimalne "API level" na którym aplikacja się zainstaluje, to 9 (czyli Android 2.3–2.3.2 Gingerbread)
zaś "docelowe", to API level 17 (Android 4.2 Jelly Bean)

dalej zaś jest, że:
AndroidManifest.xml napisał:
<compatible-screens>
<screen android:screenSize="small" android:screenDensity="mdpi" />
<screen android:screenSize="small" android:screenDensity="hdpi" />
<screen android:screenSize="small" android:screenDensity="xhdpi" />
<screen android:screenSize="small" android:screenDensity="480" />
gdzie:
mdpi - 160dpi
hdpi - 240 dpi
xhdpi - 320 dpi

Galaxy Ace ma 165 dpi, więc powinien bez problemu odpalić


spróbuj ściągnąć z PlLay Store programik o nazwie:
LCDDensity for Root i zmień nim DPI swojego telefonu na większe - np na 180.
Zobacz, czy po takim "zabiegu" ruszy Ci instalka :)

///edit
możesz też ręcznie wyedytować potrzebne dane. Znajdziesz je..... w build.prop :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Nie działa;////

A TY masz tą aplikacje grepolis na swoim telefonie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Okej mam dobrą i złą wiadomość

Dobra
Udało mi się ściągnąć appke ze sklepu omijajac zgonosci podając mój telefon jako nexus 4, a zrobiłem to programem z market helper( trzeba pobrać z neta bo ten w play story jest jakis lipny)
Zła
Jednak aplikacja nie działa i crashuje się przy włączaniu ;(
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Nie działa;////

A TY masz tą aplikacje grepolis na swoim telefonie?
tak. Z tym, że ja mam Galaxy S4 (więc śmiga bez problemów).
Testując, czy będzie działała na E400 (dla Shannqa) "wyciągnąłem" z telefonu tę już zainstalowaną wersję, wrzuciłem ją na SD do E400 i zainstalowałem (zmieniając wcześniej DPI ekranu na 160 ;P )

Jednak aplikacja nie działa i crashuje się przy włączaniu ;(

namówiłbym Cię na sflashowanie jakiejś nowszej, niebrandowanej wersji Androida na Twój tel (np CyanogenMod) ale i tak nie ma gwarancji, że apka ruszy ;/
 
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Nie znam się na tym za bardzo;p co możesz mi polecić i co da mi taka niebandowana werjsa?
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Nie znam się na tym za bardzo;p co możesz mi polecić i co da mi taka niebandowana werjsa?

w gruncie rzeczy nie jest to jakoś nadzwyczaj skomplikowane, tylko trzeba dużo poczytać zanim się za to zabierze, żeby czegoś nie popsuć
a popsuć można, jak się źle coś zrobi ;P

niebrandowany = bez zbędnego badziewia, które operatorzy wrzucają w telefon. Bez ich ekraników startowych. Czysty Android.

Zalety są takie, że możesz mieć nowszą wersję systemu niż oferuje producent (a po pewnym czasie telefony przestają być już wspierane i nowszych aktualizacji nie będzie).
Nowsza wersja systemu, to większy wybór aplikacji do zainstalowania, nierzadko też poprawia szybkość działania.

Oczywiście nie ma róży bez kolców... ;)
Ponieważ te nowsze wersje nie są oficjalnymi, to zdarzyć się może, że coś w nich nie będzie działać (ale twórca zawsze napisze co działa a co nie, więc wybór jest świadomy)
 
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja tego androida wgrywałem samemu :p
Nie było możliwości zaktualizować go przez kiesa to musiałem to wziąć w swoje ręce. Sciaglem andka, odina i wgrałem wszystko cacy ;P
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

Ja tego androida wgrywałem samemu :p
Nie było możliwości zaktualizować go przez kiesa to musiałem to wziąć w swoje ręce. Sciaglem andka, odina i wgrałem wszystko cacy ;P

a da się jeszcze prościej ;)
poszukaj sobie jakiegoś recovery na swój telefon (CWM, TWRP etc etc)
sflaszuj je przez Odina a każdy kolejny system będziesz mógł sobie instalować bezpośrednio z telefonu, bez użycia komputera :D
jadąc na przykład autobusem/samochodem do szkoły/pracy ^^

mając już recovery wrzucisz "paczkę" z systemem na kartę SD, zrestartujesz telefon do recovery. Zrobisz pełny NANDroid backup (z wszystkimi partycjami i całą zawartością. Następnie zainstalujesz nowy system.
Jeśli system nie przypadnie do gustu, bootujesz tel w trybie recovery i przywracasz zrobiony wcześniej backup.
Telefon powróci do pierwotnego stanu, w jakim był przed flashowaniem (z wszystkimi programami, grami, kontaktami, SMSami)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa aplikacja grepolis na Samsunga galaxy ace

mając już recovery wrzucisz "paczkę" z systemem na kartę SD, zrestartujesz telefon do recovery. Zrobisz pełny NANDroid backup (z wszystkimi partycjami i całą zawartością. Następnie zainstalujesz nowy system.
Jeśli system nie przypadnie do gustu, bootujesz tel w trybie recovery i przywracasz zrobiony wcześniej backup.
Telefon powróci do pierwotnego stanu, w jakim był przed flashowaniem
Genialnie się to czyta, prawie jak slang mmorpg :D

Co do aplikacji: mam nadzieję, że do czasu wywalenia z niej powiadomień o atakach, nikomu z was nie będzie ona działać.
 
Do góry