[Ulepszenie] Nowa blaszka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23832
  • Data rozpoczęcia

Nowa blaszka : Morski agresor dnia

  • TAK

    Głosy: 12 41,4%
  • NIE

    Głosy: 16 55,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 3,4%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser23832

Guest
Co myslicie o tym by powstala nowa blaszka za najwieksza ilosc pokonanych jednostek morskich w ciagu doby ?

chodzi mi oczywiscie o morskie jednostki bojowe nie wliczajac trampkow.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowa blaszka

Może i dobry pomysł - myślałeś nad rozdzieleniem to na atak i obronę?
W sumie teraz pod tym względem pokonanie statków jest dość niedoceniane.

Chociaż z drugiej strony, blaszek jest już sporo (kolonizator, agresor, obrońca, wspierający, grabieżca), nie wiem czy nie zrobiłoby się ich za dużo, więc jeszcze zastanawiam się jak zagłosować.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowa blaszka

no obronca w tym temacie tez bylby dobry

czasami pali sie mnostwo ogni, a agresora za to nie ma

jak dla mnie moglby by te dwie nowe blaskzi wejsc kosztem kolnizatora i grabiezcy, ( bardziej sie kojarza z walka jak dla mnie )

ja na Troi mialem chyba z 5 albo wiecej blaszek za kolonizatora, a wszystkie na wewnetrznych przejeciach jak sie przenosilem na fronty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa blaszka

Wystarczy, że jest już agresor dnia. Po co dublować odznaczenie?
Jeśli miałby być morski agresor dnia, to powinien powstać również lądowy agresor dnia, a to nie ma sensu. Co za dużo, to nie zdrowo. To jest strategiczna gra wojenna, a nie album kolekcjonerski blaszek. Takie jest moje zdanie na ten temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa blaszka

jestem na nie i tak za duzo jest ttych paskudnych badziestw
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Nowa blaszka

Moim zdaniem jest to zbędne.Głos na nie
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Nowa blaszka

na nie , za dużo tego i tak już jest
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Nowa blaszka

Głos na nie. Mamy już sporo tych blaszek i kolejna jest zbędna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowa blaszka

Nadchodzi Grepolis Score i szukamy pomysłów na nowe odznaczenia, dlatego propozycja została przekazana do projektantów gry.
 
Odp: Nowa blaszka

na nie. Pokonując stosunkowo dużą liczbę statków również mozna uzyskać sporo pw, aby dostać odznaczenie. Kolejne moim zdaniem odnoszące sie do tego samego jest moim zdaniem niepotrzebne.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowa blaszka

Eh...to teraz przekazujemy dalej już propozycje z większą ilością negatywnych komentarzy. To się nie dzieje...tym bardziej, że wiele tematów stoi z nierozliczonymi propozycjami.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Nowa blaszka

Eh...to teraz przekazujemy dalej już propozycje z większą ilością negatywnych komentarzy. To się nie dzieje...tym bardziej, że wiele tematów stoi z nierozliczonymi propozycjami.

Problem w tym, że chyba nikt nie zwrócił uwagi, że ta propozycja jest już NIEAKTUALNA. Kiedy była ona tworzona, to agresor był za pokonane jednostki (1 szermierz = 1 birema itd.) i gracze grający w większości np. statkami ogniowymi, mimo zdobycia dużej ilości pkt walki, nie dostawali odznaczenia, podczas gdy gracze co zdobywali ich mniej - dostawali. Jak wiecie zmiana w tym przedmiocie od czasu powstania propozycji zaszła, mianowicie teraz odznaczenie agresora dnia jest za zdobyte punkty walki, a nie za pokonane jednostki...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowa blaszka

To jest inna strona problemu...zaakceptowane zostały propozycje z nowymi odznaczeniami, gdzie w ogóle nie zwrócono uwagi na ich treść, wyniki ankiet, tylko sam zamysł.

Taki tam kolejny kamyczek do ogródka supportu i Inno...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowa blaszka

Eh...to teraz przekazujemy dalej już propozycje z większą ilością negatywnych komentarzy. To się nie dzieje...tym bardziej, że wiele tematów stoi z nierozliczonymi propozycjami.

Kilka miesięcy temu zmieniliśmy trochę system akceptowania propozycji - kiedyś, żeby tematy nie wisiały, przenosiliśmy je masowo do działu zaakceptowane, a z nich wybieraliśmy te pomysły, które zostaną przekazane to projektantów. Teraz przeniesienie wątku oznacza, że propozycja została przekazana. Wczoraj zbierałam akurat feedback na temat Grepolis Score, więc przy okazji przejrzałam istniejące już tematy z propozycjami dotyczącymi odznak, także tymi, które były już zaakceptowane, ale leżały odłogiem.

Problem w tym, że chyba nikt nie zwrócił uwagi, że ta propozycja jest już NIEAKTUALNA. Kiedy była ona tworzona, to agresor był za pokonane jednostki (1 szermierz = 1 birema itd.) i gracze grający w większości np. statkami ogniowymi, mimo zdobycia dużej ilości pkt walki, nie dostawali odznaczenia, podczas gdy gracze co zdobywali ich mniej - dostawali. Jak wiecie zmiana w tym przedmiocie od czasu powstania propozycji zaszła, mianowicie teraz odznaczenie agresora dnia jest za zdobyte punkty walki, a nie za pokonane jednostki...

Propozycja jest aktualna z uwagi na Grepolis Score, które można już testować na ZZ. Zostało dodane kilka nowych odznaczeń, np. za pokonanie określonej liczby szermierzy czy statków kolonizacyjnych, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać oddzielne odznaki za jednostki lądowe oraz morskie.
 
Do góry