[Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31927
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem takiej bogini?

  • Tak

    Głosy: 6 24,0%
  • Nie

    Głosy: 17 68,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser31927

Guest
Mam pomysł na nową boginię - Gaję. Jej jednostki mityczne to: boski wysłannik, Sturęki i gigant. Zaklęcia mogłyby być takie: Hojność Gai-
w wybranym mieście produkcja surowców zwiększa się o 10% na 24h. Gniew Gai-uszkadza 1-2 budynki. Narodziny potworów - wybrane miasto otrzyma 5 losowych jednostek mitycznych Gai. Gigantomachia - giganci w następnej bitwie będą o 5% silniejsi.

Co wy na to? Liczę na zastosowanie mojego pomysłu w grze.
 
Jestem na nie
Zero konkretów. Wrzucę propozycję, a wy róbcie, co chcecie, najlepiej, żeby była przyjęta :p
Jakie będą wartości jednostek? Jaki będzie ich koszt? Jaki będzie koszt czarów?Po co dublować czary, skoro już jest surka od hery i błyskawica od Zeusa? Nie wnikając w kopię czaru od Ateny
 

DeletedUser31927

Guest
A weź się nie czepiaj.

Zresztą czary nie są całkowicie skopiowane, a są tylko podobne.

Za to wartość i koszt jednostek do ustalenia, a koszt czarów np. taki: Hojność Gai: 60 łask, Gniew Gai: 100 łask, Narodziny Potworów: 200 łask, Gigantomachia: 300 łask.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31927

Guest
Czy żaden z moderatorów się tu nie odezwie?

Hej, dlaczego wszyscy na nie?

Naprawdę, nie znacie się na tym, co fajne.

A moderatorzy nic! Nawet się nie odezwą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29184

Guest
nie podałeś konkretnych informacji na temat mitycznych jednostek (koszty, statystyki jednostki), zaklęcie dodające mityczne jednostki to przesada, czar uszkadzający budynki już jest
 

DeletedUser31927

Guest
Jak chcecie, to zróbcie poprawki, ja nic lepszego nie wymyślę.
A jednostki można zrobić takie:

Sturęki: Atak(broń obuchowa) 1200

Obrona:
broń obuchowa: 1000
broń tnąca: 500
broń dystansowa: 350

gigant: Atak(broń tnąca)1405

Obrona:
broń obuchowa: 850
broń tnąca: 756
broń dystansowa: 934
 

DeletedUser31927

Guest
No, a teraz niech moderatorzy wyrażą swoją opinię!
 

DeletedUser29238

Guest
Poczekajmy na zamknięcie ankiety, gdzie głosowanie trwa do wtorku. Co prawda 90% w chwili obecnej jest za, to jednak głosowało w sumie 10 osób.
 

DeletedUser11944

Guest
Chyba przeciw, a nie za, propozycja jest kiepska. W ogole w szoku jestem, ze ktos z Teamu sie pojawil w w dziale propozycji, to zapytam, co z innymi, znaczenie lepszymi propozycjami, ktore czekaja od bardzo dawna na rozpatrzenie?
 

DeletedUser23278

Guest
jestem na nie, za duzo juz jest bogów. za chwile padnie propozycja jakiegos boga który bedzie mógł Ci zniszczyc wszystkie jednostki w miescie
 
Do góry