[Nowość] nowa korona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19480
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o nowej koronie ?

  • podoba mi się pomysł

    Głosy: 28 75,7%
  • ciekawe ,ale XXXXXXXX

    Głosy: 4 10,8%
  • pomysł do bani

    Głosy: 5 13,5%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser19480

Guest
Chciałbym podać dyskusji temat nowej korony .
Jak wiecie nagrodą główną jest korona w profilu sam już zdobyłem taką , obecnie walczę o drugą ale to już nie ta satysfakcja bo drugiej tak nie dostanę , zapewne wielu graczy już nie czuje takiej satysfakcji z wygranej jak za pierwszym razem.
Moja propozycja brzmi następująco wprowadzić cztery korony

brązowa korona - wygranie jednego świata
srebrna korona - wygranie dwóch światów
złota korona - wygranie trzech światów
i
diamentowa - wygranie pięciu światów

myślę że to trochę zmotywuje graczy do dalszej gry , ponieważ wielu graczy kończy grą po pierwszym swoim świecie , ponieważ zdobywają koronkę i twierdzą że już osiągnęli wszystko co możliwe w tej grze

tyle ode mnie , jestem ciekaw co o tym myślicie czekam na wasze opinie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: nowa korona

a nie lepiej:

srebrna korona za wygranie jednego świata obojętnie z jakim systemem podboju
złota korona za wygranie drugiego światu ale z innym systemem podboju
diamentowa korona za wygranie świata na globalu
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: nowa korona

Fajna propozycja ;-) ciekawa motywująca, daj już ankietę i daje na tak :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a nie lepiej:

srebrna korona za wygranie jednego świata obojętnie z jakim systemem podboju
złota korona za wygranie drugiego światu ale z innym systemem podboju
diamentowa korona za wygranie świata na globalu
Moim zdaniem lepiej będzie tak jak zaproponował :p
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: nowa korona

Gepard , a co z innymi zmartwieniami? Głód na świecie jest, wojna na Ukrainie ,a ty się czepiasz,że kolejną koronkę dostajesz? :rolleyes:
A tak serio ,to wątpię ,aby kolory koronek zmotywowały ludzi do walki np. w ich 4 EC (po poprzednich 3 zwycięstwach). Propozycja Manfreda jest delikatnie lepsza ,bo faktycznie wprowadza skalę wyzwania , z wprowadzeniem odznaczenia dla tych ,którzy wygrali na globalu się jak najbardziej zgadzam.

ps dodaj ankietę.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: nowa korona

A mnie się podoba propozycja.
Pomagam budować cuda gdzie jestem,
ale zawsze twierdzę, że koronkę już mam
to mi nie potrzebna. A to by jednak zmobilizowało ludzi.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: nowa korona

A tak serio ,to wątpię ,aby kolory koronek zmotywowały ludzi do walki np. w ich 4 EC (po poprzednich 3 zwycięstwach). Propozycja
Ale to nie jakieś zwykłe kolorki że zielony, żółty, czerwony itd. To bardziej takie "unikatowe" np. złoty diamentowy i moim zdaniem to motywuję żeby nie mieć zwykłej koronki z kolorem tylko taką diamentową :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa korona

Witam, lata mnie na forum nie widzieli
smiley_emoticons_lol.gif


Co do Korony na danym świecie pomysł Geparda jest dobry choć ja bym go nieco urozmaiciła.
Na każdym świecie teraz jak 1-szy sojusz "odejdzie" oleje grę nie czekając na zamknięcie serwera to 2-gi może mieć też koronę i to bym zmieniła (bo o to jest cała dyskusja).
Kto wybuduje jako pierwszy ma Koronę , powiedzmy że sojusz się rozpada , ludzie odchodzą na inne światy a 2-gi sojusz postawił kolejne cudaki na danym świecie i tu nie dawałabym korony a BUŁAWĘ a za 3- JABŁKO ( czyli INSYGNIA KRÓLEWSKIE ) i tylko te 3 nic więcej .
Korony, Buławy i Jabłka mogły by być widać nie jak teraz koło nicka gracza a na dole przy odznakach jednak ich nie można by było schować - były by widoczne non stop, np. korona z napisem świata itd..

I dodatkowo INNO mogło by zrobić Świat dla tych wszystkich debeściaków gdzie wstęp mieliby tylko ci z 3 koronami na koncie i niech się tam leja ..haha
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: nowa korona

Myśle , że to ciekawa propozycja :)
Pewnie każdy by chciał miec taką "lepszą" koronkę
Głos za
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: nowa korona

Ja bym dał złotą, platynową i diamentową koronkę, w tej kolejności ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa korona

Niech będzie na TAK bo i tak już gorzej być nie może hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowa korona

Zagłosowałem na tak
Ale i tak już drugi raz korony zdobywać się nie chce
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: nowa korona

Jestem na TAK, bardzo fajny dodatek i mobilizacja dla tych, co już koronki zdobyli. Mieć diament w profilu to już coś heh:)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: nowa korona

Głos na tak, z pewnością zachęci to graczy którzy już wygrali świat i zdobyli koronę do dalszej gry na nowych jeśli nie wszystkich to przynajmniej część.
 
Do góry