Nowa Nazwa

  • Rozpoczynający wątek Thorhall
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ponownie wszystkich.

Skoro nic nie bylo to co oceniac? Nazwe sojuszu?

Zreszta nie ma co dyskutowac teraz tez niezabardzo jest co oceniac:)

prezentacja nie powstaje po to aby ja oceniac, ale po to aby zaprezentowac sojusz.

Prezentacja sojuszu słaba - daję 1/10
Uzasadnienie: Sformułowanie Istniejemy naprawdę, mi się nie podoba

opis powinien brzmiec: brak.
Boimy sie jednak, ze prezentacja zostanie ponownie usunieta ...
 

DeletedUser

Guest
Skoro prezentujesz sojusz to poddajesz go ocenie - proste.
Jesli wszystkiego jest brak to jaka to prezentacja? Nazwe sojuszu moge przeczytac w rankingu i bede wiedziala dokladnie tyle samo co z tej prezentacji :)
 

DeletedUser4243

Guest
daję 10/10 - zwłaszcza logo sojuszu mi się podoba ...

odnośnie regulaminu tego działu:

jest:
3. Każdy temat musi zawierać nazwę sojuszu, opis oraz godło sojuszu, o ile takie plemię posiada.

a powinno moim zdaniem być:
3. Każdy temat musi zawierać nazwę sojuszu, profil oraz logo sojuszu, o ile takie logo sojusz posiada.

Ciekawe czy Team Grepolis czyta to co sam pisze?

:D

Widzę, że małymi kroczkami regulamin tego działu jest poprawiany...

Teraz mamy:
4. Każdy temat musi zawierać nazwę sojuszu, opis oraz godło sojuszu, o ile taki sojusz posiada.

Brawo!

Ale ale... "o ile taki sojusz posiada." Taki co? Rozumiem, że chodzi o opis (co wynika z zasad pisowni). Czyli jedynie opis (choć w grze jest mowa o profilu) nie jest obligatoryjny. Zatem nazwa (co naturalne) oraz godło (choć w grze jest mowa o logo) są obowiązkowe. Ale przecież można założyć sojusz bez godła (gra tego nie wymaga). Dziwne.

:D

Proszę o odpowiedź czy opis jest obowiązkowy - z aktualnego brzmienia regulaminu wynika, że nie...

Uprzedzając kolejną korektę regulaminu przypominam, że do słowa "godło" najlepiej będzie pasować słowo "takie" (choć wtedy nie będzie wiadomo czy odnosić się będzie do wszystkich elementów czy tylko do ostatniego). Optymalnym rozwiązaniem będzie (zakładam cały czas, że to logo/godło nie jest w ocenie Team Grepolis obowiązkowe) sformułowanie ",o ile takie logo sojusz posiada".

Aha, i mamy nowy pkt.3 regulaminu:

3. Każdy temat musi być zgodny ze schematem:
Prezentacja sojuszu nazwa


Na czym polegać ma schemat: Prezentacja sojuszu nazwa ?
Czy może chodziło o sojusz "nowa nazwa" - i ta prezentacja ma być modelowa ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja bym na miejscu teamu grepolis nie dyskutował z kephasem - ja kiedyś próbowałem i juz nawet po zmianie barw musiałem mu rydwanikami za prawa autorskie płacić...
Proponuje, zeby go zatrudnić do poprawy regulaminu i płacić żywą surówką. Regulaminu pewnie nie poprawi - ale będzie go bronił na forum a nie atakował ;)

A co do prezentacji sojuszu - jaki sojusz taka prezentacja - czy tam odwrotnie :) (od razu zaznaczam, że nasz sojusz to nawet prezentacji nie ma - chociaż co weselsze Bady chciały nam pomóc i ten temat załatwić :) )
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja

Szczerze?
Według mnie ta prezentacja była głupia.
Nie wiem czy chciałeś się popisać czymś czy coś komuś udowodnić ale dla mnie jest to zaśmiecanie forum.
 

DeletedUser

Guest
Krótko, zwięźle i na temat ;D
Gratuluję pomysłowości ;D

Co się natomiast tyczy tych wydającą negatywną opinię:
Czasem piękna nie trzeba oblekać w żadnego rodzaju dodatki i świecidełka :D

Po za tym, kiedy jedni planują wspaniały design prezentacji sojuszu, inni obmyślają plan wspaniałego przejęcia miast gracza który jest zajęty w obecnej chwili czymś znacznie ważniejszym :p :D
 

DeletedUser

Guest
po czyszczeniu tego dzialu ponownie obejrzalem sobie nasza prezentacje.

Musze stwiedzic, ze nadal mi sie podoba i nawet mnie rozsmieszyla ;) Przypomnialem sobie te klotnie o jej utrzymanie (kasowanie, niezgodnosci regulaminiowe itd). Nadal daje tej prezentacji ocene 10/10 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry