[Omawiane] Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

  • Rozpoczynający wątek s4nti
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam ma pytanie do grafików odnośnie nowej szaty graficznej, a dokładnie wysepki i znajdującego się na niej budynku, jak zarówno małego portu. Czy będziecie przerabiać ją np. na coś co da się rozbudować? Moim zdaniem było by to dobrym urozmaiceniem gry.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

Nie ten dział
A co twoim zdaniem mógł by robić taki domek? On ma pełnić tylko rolę ozdoby:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

To tylko ozdoba, wątpię, że będzie on rozbudowywany. Nie ma on jakiejś specjalnej funkcji :)
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

To specjalny budynek dla szpiegów i jednostek wroga, żeby mogli odpocząć po długiej podróży do Twojego miasta, a jednocześnie dom Twojego szpiega. Rozumiesz, wchodzi on do jaskini, która prowadzi podziemnym korytarzem do tej wyspy. Tam nasz szpieg ma dwie łajby, bo chyba nie myślałeś, że zapłacisz szpiegowi troche srebra i na pieszo będzie na inne wyspy wędrować?! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

nie no źle zrozumieliście. chodzi mi o to żeby ten szajs wywalić a na wyspę dodać coś co by można było rozbudowywać i coś by dawało... aha i w jaki dział mam to wkleić
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

Przeniosłam to tutaj, by inni mogli się też wypowiedzieć :)

Dopytam tylko, czy chodzi Ci o to, by dodać jakieś budynki jeszcze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa szata graficzna/domek w dolnej części szaty

Witam ma pytanie do grafików odnośnie nowej szaty graficznej, a dokładnie wysepki i znajdującego się na niej budynku, jak zarówno małego portu. Czy będziecie przerabiać ją np. na coś co da się rozbudować? Moim zdaniem było by to dobrym urozmaiceniem gry.

Rozbudować? To może jeszcze dodadzą stodołę, kurnik i oborę... Zamiast koszar ?
To jest Grepolis, nie Farmerama...
To że gra ciągle premiuje lamy i wszelkiej maści bunkrowników już wystarczy...
Jeszcze bobki budownicze mają nowe zabawki dostać?

LITOŚCI...
 
Do góry