Nowe Światy

  • Rozpoczynający wątek shakero
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, jestem nowym w tej grze jak większość (wyjątek to gracze z innych wersji językowych) a więc wiem niewiele, zarejestrowałem się na Becie dla treningu by złapać podstawy ale to jest świat x2 a wiem z doświadczenia z innych gier że aby być w top świata speed trzeba być nołlajfem niestety, a mi to nie odpowiada, więc moje pytanie jest następujące : Kiedy wyjdzie "pewny" świat który zostanie w grze na zawsze, bo sądze że beta zostanie skasowana po jakims okresie próbnym razem z alfą, i z prędkością x1 czyli normalny świat na którym możnaby zacząć prawdziwą przygode i walczyć ostro o top. Czy znana jest data wydania takiego świata chociaż przybliżona, lub też data wydania kolejnego świata ?;> Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Świat Alfa nie zostanie skasowany i on ma szybkość x1. Świat beta również zapewne nie zostanie skasowany - nie wiem skąd takie informacje.
Start kolejnego świata nie jest znany. Ale jak Alfa i beta się zapełnią to wystartuje kolejny.
 

DeletedUser

Guest
To są stałe światy i skasowane już nie będą tak w plemieniu świat 1 i 2.
 

DeletedUser

Guest
Światy te nie zostaną zablokowane, ponieważ na nich cały czas będzie rozgrywka.
 

DeletedUser

Guest
A tak wogóle po co nowe światy np. x2 jest narazie dobrze i nie ma potzreby narazie na wzbogacanie ;]
Przyda się to później przy wiekszej ilości graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry