Nowe święto

  • Rozpoczynający wątek C-3PO
  • Data rozpoczęcia

Jak pomysł??

  • Fajny

    Głosy: 8 16,3%
  • Może być

    Głosy: 7 14,3%
  • Zbędny

    Głosy: 13 26,5%
  • Beznadziejny

    Głosy: 21 42,9%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje dodać nowe święto Dionizje trwało by ono 2 dni żeby je zrobić trzeba by było użyć wina które będzie produkować winnica pojawiłaby się ona na samym dole okienka senatu możnaby ją zbudować po osiągnięciu 5 poziomu kultury, akademii na 30 poziomie i senatu na 25 produkowałaby ona 100 wina na godzine przy 5 poziomie kultury przy każdym następnym produkcja zwiększałaby się o 10
same święto kosztowałoby 10000wina

Wartości i koszt budowy winnicy do uzgodnienia
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście tylko po co?
Co to święto by dawało?
Myślę że pomysł bez sensu i nie potrzebny tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł wymaga... nie, nie dopracowania. Opracowania. Choćby po co nam te święto :)
Póki co beznadziejny, ale po krótkiej racy nad nim... kto wie? :p
 

DeletedUser

Guest
chyba chodzi o piątą mozliwość zdobywania punktów kultury.
Ale ponieważ wymagałoby to stworzenia nowego budynku, na który miejsca nie ma to jestem na NIE
 

DeletedUser1608

Guest
Jestem na nie, zbędny i nie potrzebny pomysł do tego nie dopracowany temat.
 

DeletedUser

Guest
lepiej juz wprowadzic pkt za wsparcie niz dodawac nowe swieta

na nie
 

DeletedUser

Guest
ee...Trochę pomysłu nie kapuje...Po co, jak, za ile, co ile i co by ono dawało?
Nie róbmy z Grepolis ikariamu :/

Na NIE

Edit.
Ludzie, nie da się zrobić normalnej ankiety - TAK/NIE/OBOJĘTNIE ???
 

DeletedUser

Guest
volveryin7, najkrócej mówiąc:
nowy budynek, w którym produkowano by nowy surowiec - wino, za które można by robić nowe święto dające pkt kultury.
 

DeletedUser

Guest
Przecież wystarczy już chyba pochód oraz teatr :/
Mój kolega to teraz miał z 40 ataków i ma ponad 30k pkt.walki do nadrobienia z pochodami :) raczej nie wyrobi się do końca życia :D
 

DeletedUser

Guest
to tylko 100 pochodów - w 10 miastach robota na niecały tydzień.

co do pomysłu jest na tyle niepotrzebny że zmieniłby tempo rozwoju silnych graczy - mając nowe źródło kultury, szybciej mogliby zakładać nowe miasta
 

DeletedUser

Guest
ja też jestem na nie, po co komu wino, najlepsze to są pochody małe koszty a szybko dają punkty a tych eko punktów to aż za wiele jest
 

DeletedUser

Guest
ja też jestem na nie, po co komu wino, najlepsze to są pochody małe koszty a szybko dają punkty a tych eko punktów to aż za wiele jest

zależy od stylu gry i od tego na jakiego przeciwnika trafisz. jak susza w punktach walki to trzeba robić festyny. a festyny jako te surowcowe święto w zupełności wystarczą (no i występy teatralne... ale to rzadkość)
 

DeletedUser

Guest
zależy od stylu gry i od tego na jakiego przeciwnika trafisz. jak susza w punktach walki to trzeba robić festyny. a festyny jako te surowcowe święto w zupełności wystarczą (no i występy teatralne... ale to rzadkość)

i zgadzam się w 100%, ja nie neguję eko punktów bo czasem są potrzebne ale tego co jest to wystarczy w zupełności
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Dodatkowe święto nie jest potrzebne, są już 4 za które można zdobyć punkty kultury, poza tym z winem mogły by być problemy.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry