[Naprawiony] Nowe Animacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Witam!

Aktualizacja dopiero co weszła i już są błędy. Dzisiaj wprowadzono animacje do gry,które na szczęście można wyłączyć i od razu pojawiły się problemy. Włączyłem je sobie na chwilę, aby zobaczyć jak to wygląda i szału nie ma...za to jest błąd z animacją rzeki. Wygląda to tak:

345loxh.jpg


Niby jakaś animacja jest, ale coś nie za bardzo się udała i się "wykrzacza" trochę dając takie efekty jak na zdjęciu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tu już się poprawiło wszystko, po kilku moich działaniach...także można zamknąć temat i sorry za zamieszanie. Tak mnie zszokowało to, że nowa animacja i już z błędem, że nie sprawdziłem kilku rzeczy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze lepiej. Teraz mi na Juktasie się nadal wykrzacza tak jak na rysunku, a na Sparcie rzeczka sobie ładnie płynie. I teraz pytanie, gdzie leży błąd?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

U mniena Maratonie tak samo jak u Ciebie na obrazku. + czemu woda nie płynie od źródła, tylko od drzewa?

+ Mam pytanko - skoro woda uderza o brzegi, to dlaczego w port nie uderza? to błąd, czy zamierzone działanie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowe Animacje

Teraz widzę, że na Sparcie już mi też nie działa:/ Jak tworzyłem temat, to był problem z tym...usunąłem jednak temp/ciastka/itp/itd, to na Juktasie nadal miałem błąd, ale na Sparcie ruszyło. Teraz widzę, że na Sparcie również nie działa...szkoda słów na to wszystko.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie mówiąc o tym, że w aktualizacji zapowiadano:
Dodano nowe animacje do podglądu miasta:
- Animowane łodzie;
- Animowane chmury;
- Animowany wodospad oraz rzeka;
- Animowane fale przy brzegu;
- Animowane ryby wyłaniające się z wody;
A są tylko chmury i rzeka z wodospadem...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

Ryby i fale też się pojawiają, lecz trzeba się wpatrzeć by je dostrzec ::)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowe Animacje

Rzeczywiście, jakieś fale się tam pojawiają przy brzegu od czasu do czasu, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. A co do rybek, to z lupą trzeba ich szukać, choć faktycznie są.

Jak dla mnie, są to zmiany, które wymagają poprawy...albo wycofania, skoro te animacje są praktycznie niedostrzegalne.

Jedynie chmury i wodospad są ok. Z rzeką jest problem, a animacji łódek nie ma.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

Hmm u mnie chmur nie widać.. Gdzie one są u CIebie Don?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe Animacje

z tą rzeką to umnie jest tak że tylko przy przesuwaniu się psuje a później jest już ok

- - - Automatycznie połączono posty - - -

e jednak nie już zaczeło poruszać się jak wąż po wodzie

a te łodzie nawet się poruszają a najlepiej widać na tych małych
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowe Animacje

Hmm u mnie chmur nie widać.. Gdzie one są u CIebie Don?

A weszłaś w opcje i je włączyłaś?
smiley_emoticons_biggrin.gif
. W opcjach pojawiło się: "animacje". Tam do wyboru mamy "miasto" i "chmury". Jak zaznaczę miasto, to rzeka, rybki i inne fale są. A jak chmury, to chmury się pojawiają i płyną po niebie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do łódek, to faktycznie, coś tam zaczęły się ruszać...ale też trzeba z lupą przysiąść przed kompem i obserwować. I to w sumie tylko przez jakiś czas...po chwili przestają się ruszać.


PS: A co do tych fal, to widać je tylko na głównym brzegu...w porcie i na mniejszych wyspach efektu już nie ma...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

Że niby tu maja być chmurki?:D
screen.png

{rzedtem jak spradzałam co toza animacje, to też tylko miasto było i nic więcej:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe Animacje

no a pod smiaste powinny być chmury


czyżby błąd ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowe Animacje

U mnie jest tak:
24faezk.jpg


Coraz więcej błędów:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

Pewenie byliśmy niegrzeczni i dlatego nie mmy chmurek:D

DonBaker, może nie tyle co więcej błędów, a poprostu coraz więcej się ich wyłapuje:D

Skoro jedni mają chmurki a inni nie, to również zgłaszam mojego wcześniejszego posta jako błąd związany z animacjami:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowe Animacje

DonBeker jak już :)

A wracając do tematu, to u jednych nawet ta rzeka "dobrze płynie", bez tego błędu. Także ciekawe, od czego to wszystko zależy?!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe Animacje

No tak,przepraszam :) DonBeker
Moze jest to zalezne od przegladarek?
Ja mam mozille.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Nowe Animacje

ja mam Opere i są 2 opcję animacji i miasto i chmury...
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nowe Animacje

Problem z chmurami jest na przeglądarce Firefox.
Co do animacji na rzece to problem rzeczywiście występuje.
Wszystko zostało zgłoszone do techników.
 
Do góry