Nowe Czasy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4387
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Czas pokazał jak bardzo można zmienic losy świata.
Minął czas wielkich potęg z trudno zrozumiałych przyczyn.Kto jeszcze pamięta The Empire i Angels with Dirty Faces?

Nadeszły NOWE CZASY.Obecny układ sił jest zupełnie nowy.Tak jak napisał sz4lony Berło Ety należy do nas.I tylko od nas zależy jak długo zdołamy je utrzymac.
Z małego sojuszu który posiadał ok 11 graczy została utworzona grupa naprawdę
Elitarnych graczy na ETA.Posiadamy najlepszych agresorów w swoich szeregach.

W tym miejscu pozdrawiam wszystkich graczy ELITE TEAM,naszych sojuszników... i graczy z Angry Angels.Dzięki wam ten świat jest jeszcze ciekawy?
Pozdro dla wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Fakt że ELITE TEAM to dobry sojusz ale historia z innych światów że zbytnia pewność siebie prowadzi do rozpadów takowych sojuszy więc nie chwal dnia przed zachodem słońca...
 

DeletedUser1090

Guest
Aktualnie sojusz Tylko i wyłącznie sie wzmacnia a gracze nieaktywni sie wykruszają.

Ja jako Radny Elite Team chciałbym podziękować graczom których już nie ma z Nami, którzy z różnych powodów musieli zakończyć grę za świecie ETA...bez nich nie udało by sie wznieść takiego wspaniałego sojuszu...
dziękuje Wam Rozaneczka, Terrorizer, Torexes, zyra i oczywieście wielu innych nie wymienionych...

Dziuekujemy
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałeś podziękować osobie,która podarowała ci to konto ;)
Wracając,ludzie gra się dopiero rozkręca. Jesteście za bardzo pewni siebie i być może to was zgubi :)
 

DeletedUser

Guest
Zobaczymy co będzie w przyszłości. Czas pokaże jak rozwinie się sytuacja. Zgadzam się z poprzednikiem, że gra dopiero się rozkręca.

pozdro z Jarmarku
 

DeletedUser1090

Guest
hehe na koncie przejąłem 11 wiosek bez niczyjej pomocy x))

co do tego czy sie gra kończy czy też nie...to wielu graczy kończy tutaj gre bo stała sie ona poprostu nudna;))
 

DeletedUser

Guest
Zależy kogo wybierałeś dotychczas za ofiarę, w jakim był sojuszu.
 

DeletedUser4387

Guest
Zapomniałeś podziękować osobie,która podarowała ci to konto ;)
Wracając,ludzie gra się dopiero rozkręca. Jesteście za bardzo pewni siebie i być może to was zgubi :)

Tak jak zgubiła większosc graczy z którymi teraz grasz w jednym sojuszu.Chyba że nie pamiętasz tych czasów.
 

DeletedUser4737

Guest
nowe czasy są kto może opowiedz jakie ta są lepsze czy gorszę czy coś się zmieni ?
 

DeletedUser4737

Guest
ku pamięci evelina kiedy to było ja et niszczyło wszystko na swojej drodze eve jest zapisany w karcie historii czy jeszcze jakiś sojuszu zrobi coś podobnego co et może tak ale nie tak agresywnie jak oni kiedyś.pożyjemy zobaczymy
 

DeletedUser

Guest
ku pamięci evelina kiedy to było ja et niszczyło wszystko na swojej drodze eve jest zapisany w karcie historii czy jeszcze jakiś sojuszu zrobi coś podobnego co et może tak ale nie tak agresywnie jak oni kiedyś.pożyjemy zobaczymy

Evelin byl przede wszystkim inspiracja do akcji przeciwko ET ;) Ciezko bylo cokolwiek przejac, rowniez z uwagi na ich sojusz z JE ;) ale wlasnie ta supremacja stanowila niesamowita mobilizacje dla pomniejszych sojuszy. Niezapomniane pozostaja te noce planowania atakow na ET, jak i glowienia sie "zatem kto jest ow kretem?!" ;)
 

DeletedUser4737

Guest
to fakt w tam tych czasach to zrobiliśmy akcje na gracza Yvoo i przejęliśmy prawie wszystkie miasta sam jedno przejęłam ale zostało jedno i co pamiętam do wszystkie ognie poszły w ruch i nikt się nie przebił a teraz gra sobie i ma się dobrze pozdrawiam cię Yvoo
 

DeletedUser

Guest
to fakt w tam tych czasach to zrobiliśmy akcje na gracza Yvoo i przejęliśmy prawie wszystkie miasta sam jedno przejęłam ale zostało jedno i co pamiętam do wszystkie ognie poszły w ruch i nikt się nie przebił a teraz gra sobie i ma się dobrze pozdrawiam cię Yvoo

Tylko że w obronie Yvoo to chyba każdy brał udział ( w sensie wszystkie sojusze koalicji)
Co do ETA pewnie powtórzy się to samo co z ET i JE będzie wiać nudą i znowu będzie "bratobójcza walka"
 

DeletedUser4387

Guest
Yvoo to wspaniała dziewczyna :D
Jak to każda kobieta potrafiła być bardzo zdeterminowana.Pamiętam doskonalę jak ją wtedy atakowali...zresztą oddałem jej wtedy jedno z miast w naszym centrum...ucieczka z Kolonem trwała ponad 46 godz.Ale koniec końców udało się jej.Iwona ma dużo więcej zalet niż wam się wydaje :D
 
Do góry