[Ulepszenie] Nowe Misje wyspowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28278
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz pomysł stworzenia nowych misji wyspowych?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser28278

Guest
Witam !
Chciałbym zaproponować twórcą gry pomysł na to by postarali się o nowe misje wyspowe.
Na pomysł wpadłem po tym jak znów po raz trzeci w ciągu 24 godzin wyskoczyła mi misja wyspowa "intryga kupców".

Bo tak naprawdę ile można robić tę sama misję z tą samą nagrodą czy bonusem, na pewno wielu z was czeka z niecierpliwością na jakaś nowe misję, ale co do czego przychodzi rozczarowanie bo znowu misja którą wypełniałeś np 5 godzin temu.

Do tego proponuje usprawnić je do tego poziomu, by raz na jakiś czas pojawiały się jakieś specjalne misje wyspowe które dają więcej monet wojny lub mądrości.
Do grepolis wróciłem po ponad dwóch latach przerwy i zauważyłem że przybyło trochę więcej bohaterów, czy jest więc sens wprowadzania nowych bohaterów skoro nie wykorzysta się ich wszystkich, ja rozumiem że może wprowadzenie ich miało na celu powiększenie wyboru i podjęcie odpowiedniej decyzji.

Mam nadzieje że wszytko umieściłem zgodnie z przepisami ;)
Jak coś to poproszę innych graczy albo moderatora o napisanie czego mi jeszcze brakuje.


Pozdrawiam !
 

DeletedUser18203

Guest
Z bohaterami cos tam jest jakies ale na forum ze nie ma opcji ich ogarnac na jednym swiecie.
A co do wiosek to są robione losowo z tego co ja wiem.
Dla mnie to kwestia loterii i ja bym tego nie ruszal i tak juz namieszne jest aż za dużo.
 

DeletedUser28278

Guest
No tak Ale Nie wkurza Cię jak któryś raz z rzędu dostajesz tą samą misję ? bo mnie to irytuje, misje miały urozmaicić grę, na początku to było fajne ale teraz najzwyczajniej w świecie wkurza.
 

DeletedUser18203

Guest
Nieraz wkurza jak np na poczatku świata czeka sie na wymuszona a jej nie bylo i ogólnie juz jej niema.
To chcesz te misje rozłożyć żeby się nie powtarzaly tylko szly w kolejności jakiejś?
 

DeletedUser28278

Guest
Ogólnie to chce
Po pierwsze by misji było więcej, ile teraz jest z 15 które się powtarza ?
Po drugie by wprowadzono jakiś system który "odnotowuje" że np misja "intryga handlarzy" była powiedzmy 10 godzin wcześniej i niech się nie powtarza.
Po trzecie by wprowadzono jakaś "lepszą" misje która da specjalną nagrodę np rzadką rekrutacją i zamiast dwóch monet dałą np 3 ?

Po prostu by misje się nie nudziły.
 

DeletedUser

Guest
Ja tam czasem specjalnie staram się wypełniać niektóre misje jak najszybciej, bo zauważyłam, ze wtedy lubią się powtarzać ;] To wtedy, gdy mam ochotę na obie nagrody. Najpierw sięgam po taką, która wymaga mniej czasu, jak wysłanie surówki (co trwa sekundy), a później po tę drugą, realizowaną wolniej.
Ale rzeczywiście przydałoby się większe urozmaicenie, bo stare wszyscy już znają na pamięć.

I dodałabym możliwość odrzucania od razu misji, która nam kompletnie nie pasuje. Teraz trzeba robić to okrężnie: zacząć i nie kończyć przez 24 godziny. Możliwość odrzucania byłaby też radą na zbyt wiele powtórek ;>

85.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28278

Guest
Ja tam czasem specjalnie staram się wypełniać niektóre misje jak najszybciej, bo zauważyłam, ze wtedy lubią się powtarzać ;] To wtedy, gdy mam ochotę na obie nagrody. Najpierw sięgam po taką, która wymaga mniej czasu, jak wysłanie surówki (co trwa sekundy), a później po tę drugą, realizowaną wolniej.
Ale rzeczywiście przydałoby się większe urozmaicenie, bo stare wszyscy już znają na pamięć.

I dodałabym możliwość odrzucania od razu misji, która nam kompletnie nie pasuje. Teraz trzeba robić to okrężnie: zacząć i nie kończyć przez 24 godziny. Możliwość odrzucania byłaby też radą na zbyt wiele powtórek ;>


Jest możliwość odrzucania misji, kosztuje to 50 golda tego Inno nie zmieni bo to pośrednio hajs dla nich.
Szkoda tylko że ten temat nie jest za bardzo aktywny i mało osób głosuje ;(


Może zrobicie reklamę w swoim sojuszu gdzie gracie ?
By zrobiła się dyskusja - bo jak na razie widze pomysł jest dobry ale mało popularny
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry