[Nowość] Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

  • Rozpoczynający wątek -Twoja Stara-
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za nowym odznaczeniem "Niszczyciel Kolonów"?

  • Tak

    Głosy: 25 59,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 14,3%
  • Nie

    Głosy: 11 26,2%

  • W sumie głosujących
    42

DeletedUser

Guest
Hej mam taką propozycję (wydaje mi się, że jest ciekawa), żeby wprowadzić nowe oznaczenie "Niszczyciel kolonów". Zdobywać się ją będzie poprzez zatapianie kolonów w obronie. Będzie wyglądała tak samo jak "Nieustępliwy kolonizator" tyle, że nabijać się na to będzie niszcząc kolony w obronie, a nie budując je (bo ta odznaka to moim zdaniem dla bobów jest :p)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A i sorka za błąd w ankiecie. Pisałam na szybko i nie zauważyłam, że napisałam "Doświadczenie" zamiast "Odznaczenie" więc prośba do jakiegoś moderatora, który akurat będzie czytał, żeby to zmienił, bo ja niestety albo nwm jak, albo się nie da :( z góry dzięki ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Oczywiscie tlko że w ankiecie nie ma opci ,,nie'' a nazwa jest troche naciagana najlpeiej brzmi ,,pogromca statków kolonizacyjnych''' lub ,,niszczyciel statkow kolonizacyjnych ale pomysl dobry
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Wg mnie to zbędne, ale po co CI moje zdanie, skoro nie ma nawet opcji ''nie'' w ankiecie? A więc ukażę to minusami, dwoma. A co do propozycji mnie wydaje mi się potrzebna, można by dać np: ''Już X razy obroniono miasto od próby przejęcia!'' Głos na nic, bo nie ma nie a ankiecie..
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Opcja "Nie" dodana. Nazwa ankiety poprawiona.

Przypomnę również jedną z zasad tego działu:

§5. Dyskusje w dziale powinny być poparte argumentami. Zamiast pisać "jestem za / zgadzam się z powyższym", oddaj głos w sondzie.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Tak jak pisałem wcześniej- jestem na nie.
Nikt prawie nie patrzy na odznaczenia kiedy, ile i gdzie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

A ja jestem na TAK, byłoby to ciekawym dodatkiem, który w sumie wiele nie zmienia a pokazywałby czy osoba umie się bronić itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

jestem na tak to odznaczenie nic by własciwie nie dało ale fajny dodatek można troche poszpanować przed sojuszem
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

nie wiem kto Ci patrzy na odznaczenia? jak dla mnie nie potrzebne jakieś zbędne dodatkowe odznaczenia. A tym jednym dodatkowym odznaczeniem szpanu na dzielni nie zdobędziesz :cool:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

A ja jestem na TAK, byłoby to ciekawym dodatkiem, który w sumie wiele nie zmienia a pokazywałby czy osoba umie się bronić itp.

To żeby była równowaga dajmy jeszcze kto ile kolonów utopił w ataku żeby zobaczyć kto jest ofiarą losu i nie umie wstawić kolona do miasta :eek:
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

To żeby była równowaga dajmy jeszcze kto ile kolonów utopił w ataku żeby zobaczyć kto jest ofiarą losu i nie umie wstawić kolona do miasta :eek:

Nie, bo będę miał w 1 dzień to odznaczenie na maxa :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Na NIE
I tak jest sporo odznaczeń i wiele to nie zmieni

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ja jestem na TAK, byłoby to ciekawym dodatkiem, który w sumie wiele nie zmienia a pokazywałby czy osoba umie się bronić itp.

I tak nie będzie pewności czy osoba umie się bronić bo również może zatopić kolona sojusz a obrońca będzie aby obserwował
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Jestem na TAK, u nas w sojuszu jest rywalizacja kto zbije więcej wrogich kolonów. Powiem wręcz, że panowie bardzo się tym szczycą, więc dlaczego nie dodać takiego odznaczenia :) Wtedy sytuacja byłaby jasna podparta odpowiednim odznaczeniem :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

na starych systemach to może coś tam znaczyć, na nowych już niekoniecznie...lepszym odznaczeniem by było np. niszczyciel ogni :cool:
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

obojętne i nie powinno być niszczyciel kolonów tylko pogromca statków kolonizacyjnych
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Nadchodzi Grepolis Score i szukamy pomysłów na nowe odznaczenia, dlatego propozycja została przekazana do projektantów gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie- Niszczyciel Kolonów

Jestem na TAK, w sumie przyda to się dla sojuszników, aby sprawdzić, czy taka osoba umie faktycznie się bronić.
 
Do góry