Witam,
proponuje zaimplementowanie nowego odznaczenia wyłącznie za farmienie łask, podobne do tego jak odznaczenie za farmienie surowcow
Zmieniłbym wartości na coś w stylu
5k/50k/500k/2500k sfarmionych łask.
proponuje zaimplementowanie nowego odznaczenia wyłącznie za farmienie łask, podobne do tego jak odznaczenie za farmienie surowcow
Zmieniłbym wartości na coś w stylu
5k/50k/500k/2500k sfarmionych łask.

