[Nowość] Nowe odznaczenie związane z farmieniem łask

Czy podoba Ci się pomysł nowego odznaczenia?

  • No nie wiem...

    Głosy: 0 0,0%
  • Raczej nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.
Witam,
proponuje zaimplementowanie nowego odznaczenia wyłącznie za farmienie łask, podobne do tego jak odznaczenie za farmienie surowcow
Zmieniłbym wartości na coś w stylu
5k/50k/500k/2500k sfarmionych łask.
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry