[Ulepszenie] Nowi Bogowie , pt.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23832
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz nowych bogów w grepolis, których opisano w poście?

  • Tak

    Głosy: 16 48,5%
  • Nie

    Głosy: 6 18,2%
  • Tak, po dokładnym dopracowania ich charakterystyki

    Głosy: 11 33,3%

  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser23832

Guest
Przeglądałem archiwalne propozycje i natknąłem sie na wpis z propozycją gracza spartan.17 o dodatkowym bogu. Jednak dialog wygasł :) a był rozwojowy. Spartan pisze tam o dodatkowym bogu Aresie i szczegółach jego czarów i jednostek.

Jak pisali gracze jest tam wszystko do dopracowania i propozycja jest ciekawa o ile dodatkowe czary nie utrudnią dodatkowo puszczania kolonów :)

Ja jestem leniwy i są też ludzie bardziej znający sie na grepo, statystykach, kosztach jednostek itp. Więc liczę, że ktoś kto lubi tabelki podłączy się tutaj do dyskusji i powylicza optymalnie ''moc'' jednostek które zaproponuje zaraz.

Moja propozycja ( już chyba z nudów, czekając na świat ze starym podbojem ) żeby dodać dwóch nowych bogów: Aresa i Hefajstosa, których najsilniejszymi jednostkami byłyby OBRONNE LATAJĄCE JEDNOSTKI, odpowiednio: Chimera i Gorgona o takich parametrach , by mogły w miarę równo konkurować z offensywnymi mitykami latającymi. Jako kolejne jednostki tych bogów można byłoby dodać po mocnej jednostce offensywnej lądowej : Lew nemejski i Ortros

Dodatkowo przy evencie mogłyby być do wygrania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

eee to lepiej od razu rytuał przywoływania kosmitów
smiley_emoticons_panik4.gif


a tak serio , to może dobry pomysł z tymi bogami , jakieś urozmaicenie :D choć to się odbije na wydajności grepo :p
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

eee to lepiej od razu rytuał przywoływania kosmitów
smiley_emoticons_panik4.gif


a tak serio , to może dobry pomysł z tymi bogami , jakieś urozmaicenie :D choć to się odbije na wydajności grepo :p

Że na czym, przepraszam bardzo? Co to ta wydajność bo w moim greposłowniku tego słowa nie ma... :p
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Przeglądałem archiwalne propozycje i natknąłem sie na wpis z propozycją gracza spartan.17 o dodatkowym bogu. Jednak dialog wygasł :) a był rozwojowy. Spartan pisze tam o dodatkowym bogu Aresie i szczegółach jego czarów i jednostek.

Jak pisali gracze jest tam wszystko do dopracowania i propozycja jest ciekawa o ile dodatkowe czary nie utrudnią dodatkowo puszczania kolonów :)

Ja jestem leniwy i są też ludzie bardziej znający sie na grepo, statystykach, kosztach jednostek itp. Więc liczę, że ktoś kto lubi tabelki podłączy się tutaj do dyskusji i powylicza optymalnie ''moc'' jednostek które zaproponuje zaraz.

Moja propozycja ( już chyba z nudów, czekając na świat ze starym podbojem ) żeby dodać dwóch nowych bogów: Aresa i Hefajstosa, których najsilniejszymi jednostkami byłyby OBRONNE LATAJĄCE JEDNOSTKI, odpowiednio: Chimera i Gorgona o takich parametrach , by mogły w miarę równo konkurować z offensywnymi mitykami latającymi. Jako kolejne jednostki tych bogów można byłoby dodać po mocnej jednostce offensywnej lądowej : Lew nemejski i Ortros

Dodatkowo przy evencie mogłyby być do wygrania.

Ciekawie Łukaszu ale Chimera i Lew nemejski to jednostki który wyglądają praktycznie identycznie jak nasza Mantykora wiec pasuje coś bardziej odróżniającego się wymyśleć.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser24534

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

W pewnym sensie lepiej by było, gdyby był Ares zamiast Artemidy (oczyszczenie - co ktoś wydaje łaskę żęby np zmniejszyć komuś produkcję, a on to odkręca jednym zaklęciem).
Co do Hefajstosa to tak średnio jestem przekonany.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Ciekawie Łukaszu ale Chimera i Lew nemejski to jednostki który wyglądają praktycznie identycznie jak nasza Mantykora wiec pasuje coś bardziej odróżniającego się wymyśleć.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif

to lwa mozna zamienic, bo zamiast chimery ciezko byloby znalezc cos fajnego latajacego :)

a chimerze mozna dać łeb lwa do tyłu zamiast na przykład głowy smoka tak żeby była mało widoczna :)

Chimera.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Nednym z zaklęć mogłaby być ochrona przeciwko oczyszczeniu działająca na atak. Tzn daję to zaklęcie, potem np. heroiczną ( na odwrót by nie przeszło) i obrońca nie może mi ściągnąć.
Przydatne, wpływ oczyszczenia można ograniczyć.
Koszt czaru móhłby być ok. 250
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Jestem na nie , takich propozycji łacznie innogames dostalo setki ale i tak nie wprowadza czegoś takiego , pomysł musi byc sprecyzowany . Na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Jestem na tak. Jesli pomysl sie dobrze dopracuje a czary nie beda za bardzo psuly rozgrywki to calkiem fajny pomysl. Pewnie ze wzgledu na to ze narazie (oprocz pegaza, ktorego jakos zwolennikiem nie jestem) nie ma fajnych uniwersalnych szybkich latajacych jednostek obronnych. Bylaby to taka przeciwwaga dla harpii gryfow i mant
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

mi bardziej odpowiada wyglad gorgony jaki jest w HoMM a chimera to upgrade mantykory tam wiec jednak te jednostki trzeba by lepiej dopasowac

gorgona.gif

chimera.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Gość wcześniej pisał ze Ares miał Sępy, ale one jakoś słabo bojowo wyglądaja ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Lepiej cyklopom bo cerbery za słabe w ataku :p
z zastrzeżeniem że 10-20 % cyklopów w ataku może mieć wadliwe skrzydła spaść do morza i zginąć bez walki :p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Ile musi być głosów pozytywnych żeby support przekazał propozycje dalej ?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Przekazać może przekażą. ale przeczytaj paragraf 1 tematu ,,zasady podforum propozycje" ...
 
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Musisz Adaś wykazać się swoimi umiejętnościami operowania ołówkiem w paincie - do dzieła
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Mysle ze wprowadzenie kolejnych jednostek mitycznych jeszcze bardziej przeniosłoby ciezar gry na eventy ( bo oczywiscie w eventach najlatwiej i najszybciej mozna zdobyc duze ilosci tych jednostek) a co za tym idzie duza czesc graczy czesciej niz do koszar zagladalaby na swoje konto bankowe...
 
Odp: Nowi Bogowie , pt.2

Mysle ze wprowadzenie kolejnych jednostek mitycznych jeszcze bardziej przeniosłoby ciezar gry na eventy ( bo oczywiscie w eventach najlatwiej i najszybciej mozna zdobyc duze ilosci tych jednostek) a co za tym idzie duza czesc graczy czesciej niz do koszar zagladalaby na swoje konto bankowe...

ale tu chodzi by stworzyc równowagę międzye jednostkami off , a deff
 
Do góry