[Nowość] Magowie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Jak uważasz?

  • za

  • przeciw

  • obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Magowie byli by szkoleni na Akropolu.
Tylko jeden z nich mógłby być wyszkolony.
Płynie w łodziach transportowych (jak normalny atak).
Może zginąć jedynie broniąc własnego miasta, a nie w trakcie misji.
Jednostka "Biały Mag" - uspokaja zbuntowany lud na 2 godziny (potem wraca do portu macierzystego),
Jednostka "Czarny Mag" - automatycznie wznieca bunt na 1 godzinę po dotarciu do miasta (po tym czasie wraca do siebie).

Edycja: Pomyślałem, że nazwa Magowie nie pasuje do gry Grepolis, więc chciałbym zaproponować Kapłani.
Odpowiedni Biały Mag to teraz Kapłanka.
A Czarny Mag to Kapłan.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Magowie byli by szkoleni na Akropolu.

Jednostka "Biały Mag" - uspokaja zbuntowany lud na 2 godziny (potem wraca do portu macierzystego),
Jednostka "Czarny Mag" - automatycznie wznieca bunt na 1 godzinę po dotarciu do miasta (po tym czasie wraca do siebie).

Odpowiedni Biały Mag to teraz Kapłanka.
A Czarny Mag to Kapłan.

Rozumiem, że "na Akropolu" oznacza gdzieś poza miastem. Ale rodzą się pytania: w jaki sposób Magowie/Kapłani mieliby być przydzielani do miasta? Na zasadzie "pstryczka elektryczka" - klik i jest Biały, klik i go nie ma, znowu klik i jest Czarny...? Ile i czego miałoby kosztować przydzielenie każdego z nich do wybranego miasta?
Propozycja dotyczy nowego systemu podboju (z buntem). Co ze starym systemem (z okupacją)?
Wzniecany miałby być bunt właściwy czy podburzanie do buntu?
Kapłankę już mamy, jest opcją konta Premium - dodanie "kolorków" do nowej postaci nazywanej jak inna już istniejąca będzie wprowadzać zamieszanie.
 
mi to bardziej pasuje jako bonus dla bohatera;
nie wiem jak działa helena na światach z buntem,ale właśnie takie wydłużanie czasu w którym możesz przejąć miasto
 
Status
Zamknięty.
Do góry