Nowy Świat

Czy chcesz , żeby ta propozycja weszła w życie?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To propozycja z nowym światem , wymyśliłam to w następujący sposób:
Start : Obojętne
Prędkość : x2
Prędkość Handlu : x2
Prędkość Jednostek : x2
Ochrona nowych graczy : 5 dni
Limit członków w sojuszu : 100
Morale : nieaktywne
Wersja Podboju : stara ( bez buntu)
Bonus Nocny : od 23:00 do 6:00
Skracanie rekrutacji Jednostek : aktywne
AT: 10S
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat

zołożyłem takze taki temat tylkoz innymi konfiguracjami świata,jest tam przewaga głosów na tak (głównie przed dodanie x3 czyli najszybszego swiata jaki by był na chwile obecna) i myśle że dwa swiaty były by na ta chwile niepotrzebne.
Więc gdyby nie x3 w tamtym temacie i dwie inne mniej ważne rzeczy byłbym na tak,ale jestem na nie z powodu który wymieniłem wyżej.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Nowy Świat

W tej chwili jest za dużo propozycji tego typu. Dwie to już za dużo. Jest mi to obojętne, gdyby to była trzecia propozycja to bym był na nie, bo co za dużo to niezdrowo.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowy Świat

Team czyta i obserwuje ;) Choć powiem wam, moi drodzy, że będziemy się starać, aby w niedługim terminie pojawiła się oficjalna ankieta dotycząca wyboru ustawień na nowym świecie. Najlepszą możliwością byłoby oddzielne głosowanie na poszczególne opcje, np. morale czy prędkości. Niemniej jednak, zorientowanie się w preferencjach graczy będzie przydatne przy tworzeniu kolejnego świata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy Świat

jak pewnie zauważyliście gracze chcą przedewszytskim wyłączonych Morali,predkosci x3 no i starego systemu podbiju.
a przy okazji bonus od 24:00-7:00
No i dla wyrównanej gry niemożliwość skracanie rekrutacji jednostek.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nowy Świat

Jeśli będzie możliwość wybrania ustawień nowego świata to będzie o tym informacja.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry