[Nowość] Nowy świat bez złota

Czy jesteś za światem bez złota


  • W sumie głosujących
    96

DeletedUser23667

Guest
Witam

Chciałbym poprosić o jeden świat totalnie bez złota ani żadnych korzyści z nim związanych.

Wiem że to się nie opłaca z punktu widzenia administracji ale warto było by się sprawdzić kto naprawdę potrafi grać farmić plądrować i podbijać bez kupowania za złoto surowców skracania czasu budowy i co tu długo pisać po prostu wydawaniu pieniędzy na grę.

Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej propozycji

Pozdrawiam Sarq
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

a kto zapłaci za istnienie takiego świata? tylko proszę nie pisać, że Inno, bo to nie jest instytucja non-profit, co już z resztą wielokrotnie pokazała...
 

DeletedUser23667

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

a kto zapłaci za istnienie takiego świata? tylko proszę nie pisać, że Inno, bo to nie jest instytucja non-profit, co już z resztą wielokrotnie pokazała...

Ja myślę że nasza kochana administracja zarabia wystarczająco żeby stworzyć jeden świat bez złota :cool:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

i ale warto było by się sprawdzić kto naprawdę potrafi grać farmić plądrować i podbijać bez kupowania za złoto surowców skracania czasu budowy i co tu długo pisać po prostu wydawaniu pieniędzy na grę.


Szkoda czasu na sprawdzanie - potrafią to dokładnie ci sami gracze co w stanie obecnym.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Szkoda czasu na sprawdzanie - potrafią to dokładnie ci sami gracze co w stanie obecnym.
Niekoniecznie nikt nie postawi muru z 0 na 25 w ciągu niecałych 2godzin i miasta z 1k do ponad 6k w kilkanaście godzin a to jest jak nie patrzeć znacząca przewaga.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Murek od 0 do 25 w 2h? Takie rzeczy robi się teraz w 2-3 minuty, tylko surka musi dobrze dopływać:) Automatyczne zakończenie budowy robi swoje i nie trzeba dużo klikać...
 
Odp: Nowy świat bez złota

Nie wierzę w świat bez złota;) przecież inno nie może zbiednieć, a do interesu przecież dokładać nie będzie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser26688

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Ja bym chętnie zagrał na świecie bez złota tylko jest mały problem . A problem jest taki ,że bez kapitana już na większej ilości wiosek(+15) nie mam jak farmić wioskę rolniczą. Znaczy mam ale zanim przełączę się to znowu muszę wracać do pierwszej i jak tu robić coś innego? A wszyscy wiem ,że takie zwykłe wioski kiedyś znikną więc jest problem ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23667

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Jak będziesz miał +15 miast to myślę że zapomnisz o wioskach rolniczych
;)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Niekoniecznie nikt nie postawi muru z 0 na 25 w ciągu niecałych 2godzin i miasta z 1k do ponad 6k w kilkanaście godzin a to jest jak nie patrzeć znacząca przewaga.

I dużo widziałeś takich graczy w topce, którzy złocą mury?
Może jakieś wyjątki, im więcej obserwuję, tym bardziej wydaje mi się, że są to gracze-średniacy.

Ci, którzy szybko rozbudowują miasta za złoto, często szybką kończą, bo są głównym celem po ochronce, kończą im się środki lub hmmm... przez większe zaangażowanie, mają też bardziej zmienne nastroje, co często kończy się szarakami
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

I ciekawe spostrzeżenie:
na edessie grałam bez złota do przedostatniego eventu, ale przy nim postanowiłam sobie pofolgować, spodziewając się, że to może być mój ostatni świat.
Obserwowałam więc dzienny ranking najbardziej złocących osób - nie przewinął się tam prawie żaden godny zainteresowania offowiec, a wydane złoto nie przekładało się ani na umiejętności, ani na ranking.

Podobnie było na Idalium.

Jeśli wiesz, z czym się je Grepo, to determinującym czynnikiem na grepo jest czas. I stopień lenistwa
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
A czy jest coś milszego, niż zbijanie murków budowanych na złocie
smiley_emoticons_lol.gif
?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Ale marudzicie...
Można iść na kompromis,dać premkę tak jak było kiedyś ,dawno temu i nie będzie żadnej straty w kasie, a nawet wyjdzie na to samo ,bo więcej zagra w taki świat i pewnie znacznie dłużej świat będzie istniał.
Głos na tak,wiem że to durne, głosować, bo przecież ta propozycja jest niemożliwa.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Temat ten od wielu lat wielokrotnie był poruszany i powielany. Ja jednak proponował bym aby pomyśleć jak zmienić niektóre funkcje premium itd. Myślę, że miało by to większe szanse na wprowadzenie niż propozycja świata całkowicie bez premium. Można też pomyśleć o propozycji świata o który wspomniał mój przedmówca czyli bez niektórych opcji premium. Miało by to może inny odzew ze strony firmy InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

na moje to jest nie realne bo nie będzie można mieć zarządcy i kapitana już nie chodzi o więcej miejsc w budowniczych ale o czas! Dzięki zarządcy możesz wszystko podglądać w jednym oknie a kapitan pomaga w wioskach . A dwa za darmo nikt nie będzie administratorem świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

jedyna opcja świata 'bez' złota, to świat, na którego wejście kosztowałoby określoną ilość premki - obstawiam, że dość sporą... Serwery muszą na siebie zarobić. W InnoGames pracują zwykli ludzie, którzy muszą wyżywić siebie i ewentualnie rodziny. Nie skazujcie ich na śmierć głodową.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Też bym zagrał na świecie bez złota . Bylo by o wiele równiej w topce... lecz jeśli gracz potrafi to na lajcie przerośnie złociarzy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

jedyna opcja świata 'bez' złota, to świat, na którego wejście kosztowałoby określoną ilość premki - obstawiam, że dość sporą... Serwery muszą na siebie zarobić. W InnoGames pracują zwykli ludzie, którzy muszą wyżywić siebie i ewentualnie rodziny. Nie skazujcie ich na śmierć głodową.

hmm może wytłumaczę to tak, jeśli dostawca prądu podniesie ceny i ludzie zaczną zmieniać dostawcę na innego to pozostali klienci tegoż dostawcy nie chcą mieć podniesionych cen i zapalonego światła 24h po to żeby dostawca stratny nie był w zarobkach. To w dostawcy interesie jest żeby zadbać o klientów obecnych i przyciągnąć nowych a nie wykurzyć wszystkich

a na tą chwilę w grepo klientów ubywa, daje się mity w evencie żeby nadrobić straty tyle że przez to w tą grę nie da się grać już za bardzo ponieważ np
sojusz, kilku graczy, gracz straci ognie i ofiki lub nawet te mityki we wbiciu na jakąś wioskę, obstawi okupację swoim defem, mitami zbiją mu tą okupację to w gruncie rzeczy zostaje goły i wesoły, nie ma czym się bronić, jesli sojusz pomoże mu odbijac okupacje sojusz zostaje goły i wesoły
do tego czas okupacji 8 h to porażka, nikt normalny nie będzie siedział dzień w dzień po nocach żeby pilnować wirtualnych miast, bo w dzień nikt kolona nie wstawi bo jest rzeź niewiniątek mitami i nawet największe sojusze boją się tego jak ognia

Świeży gracz wejdzie na grę, jak ma pecha trafi na wyspę z przynajmniej 1 ogarniętym graczem to :
- nie ma surowców bo jest farmiony
- nie ma łask bo jest farmiony
- nie ma wojsk bo jest farmiony
co prowadzi do tego że sobie nie pogra zbyt długo albo będzie siedział i klepał domek aż mu się znudzi bądź aż go ktoś przejmie przez co nie ma szans na dłuższą grę nawet gdyby okazał się zarąbistym graczem to się nie rozwinie do tego stopnia żeby pokazać co potrafi

gdzieś był pomysł na obniżenie ilości pkt walki przy pochodach- wtedy nawet nie miałby szans domku poklepać bo byłby przejęty
smiley_emoticons_irre4.gif


drugi problem to handlarze, fajnie że jest taka możliwość zarobienia złota za free natomiast po zalogowaniu na świat okazuje się że na wyspie wylądowało się z handlarzami czyli zero wojsk, siedzą wrzucają surowce i tyle ich było, jedynie co budują to targowiska, jak się trafi na złośliwego handlarza to broni targowiska przez chwilę ale domku nie rozwija, czyli handlarz zarobi gracze chcący pograć już nie bo wioski trzeba samemu rozwinąć co w sumie daje taki sam efekt jak założenie nowego od podstaw, wyspy po miesiącu, dwóch stają się wyludnione i puste a po jakimś czasie serwer ... i osoba chcąca grać traci ochotę na bycie w okolicy pustych wysp i przejmowaniu samych małych miasteczek po to aby je budować kolejny miesiąc i w sumie ochota na grę też mija...

Tyle to by było ode mnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Nie twierdzę, ze świat zupełnie bez złota, ale powiedzmy - tak jak na starych serwerach, możliwa była tylko premka na pomocników.

Żadnego - zakończ budowę natychmiast

Żadnego - zakończ rekrutację jednostek natychmiast

Żadnych dziwnych eventów

tylko premka na pomocników i nic więcej

Jest to pewnie nierealne bo w Inno pracuje za wielu zachłannych na zyski, którzy chyba mają do wykarmienia wielopokoleniowe rodziny :)

pomarzyć jednak można, kto zabroni? :)

jednakże zarząd Inno powinien brać pod uwagę też fakt potrzeb jakie mają ich klienci - odbiorcy usług, a niestety tego nie biorą

nie są przez to konkurencyjni i jak widzę i czytam po znajomych, wiele osób niegdyś grających na grepo dziś poszukało sobie innych gier, które dają im wiele satysfakcji a są po prostu o wiele, wiele tańsze i także bardzo atrakcyjne

wiec uważam, że ekonomicznie przy obecnej tendencji Inno nie działa w sposób właściwy
 

DeletedUser25735

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

pewno by można było na próbę taki świat zrobić, tylko ktoś by musiał wyliczyć ile średnio złota gracz wydaje na świecie i ilu gra, a potem zrobić tyle za wejście od gracza np. 500monet przy określeniu że serwer jest utrzymywany określony z góry gwarantowany czas np 2lata, a koszt doradców to byłaby premia dla firmy ;) tylko wcześniej badanie ile graczy by było chętnych przy danej cenie żeby wiedzieć czy to się opłaca
 

DeletedUser22253

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Ja jestem za

wg mnie maja niezla kase i moga spokojnie pozwolic sobie na taki swiat.
I najlepiej zlikwidowac pomocnikow, albo pomocnicy dla wszystkich.
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Swiat kompletnie bez zlota + automatyczna premia dla kazdego do konca serwera. Opłata jednorazowa za wejscie na serwer i tyle.
 
Do góry