[Nowość] Nowy świat bez złota

Czy jesteś za światem bez złota


  • W sumie głosujących
    96

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Nowy świat bez złota

z wiadomych przyczyn świat całkowicie bez złotka nie powstanie i to wiedza lub zdają sobie z tego sprawę wszyscy co tu piszą, każdy z nas chciał by aby było jak na starym poczciwym grepo 1.0 gdzie premka to był dodatek a złotko nie daje aż takiej przewagi jak teraz "złotnikom"
może faktycznie wprowadzić pewne ograniczenia premki by było jak kiedyś? wszystko jest do zrobenia ale wiele zależy od inno
głos pomimo wszystko na tak
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Nowy świat bez złota

Niekoniecznie nikt nie postawi muru z 0 na 25 w ciągu niecałych 2godzin i miasta z 1k do ponad 6k w kilkanaście godzin a to jest jak nie patrzeć znacząca przewaga.

W 32 minuty idzie taki mur postawić.. I co z tego? Wystarczy off z wyspy + 100 katek i jazda.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak będziesz miał +15 miast to myślę że zapomnisz o wioskach rolniczych
;)

Źle myślisz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I dużo widziałeś takich graczy w topce, którzy złocą mury?
Może jakieś wyjątki, im więcej obserwuję, tym bardziej wydaje mi się, że są to gracze-średniacy.

Ci, którzy szybko rozbudowują miasta za złoto, często szybką kończą, bo są głównym celem po ochronce, kończą im się środki lub hmmm... przez większe zaangażowanie, mają też bardziej zmienne nastroje, co często kończy się szarakami
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

I ciekawe spostrzeżenie:
na edessie grałam bez złota do przedostatniego eventu, ale przy nim postanowiłam sobie pofolgować, spodziewając się, że to może być mój ostatni świat.
Obserwowałam więc dzienny ranking najbardziej złocących osób - nie przewinął się tam prawie żaden godny zainteresowania offowiec, a wydane złoto nie przekładało się ani na umiejętności, ani na ranking.

Podobnie było na Idalium.

Jeśli wiesz, z czym się je Grepo, to determinującym czynnikiem na grepo jest czas. I stopień lenistwa
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
A czy jest coś milszego, niż zbijanie murków budowanych na złocie
smiley_emoticons_lol.gif
?

Fakt vide z idalium pan f. I pan p.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie twierdzę, ze świat zupełnie bez złota, ale powiedzmy - tak jak na starych serwerach, możliwa była tylko premka na pomocników.

Żadnego - zakończ budowę natychmiast

Żadnego - zakończ rekrutację jednostek natychmiast

Żadnych dziwnych eventów

tylko premka na pomocników i nic więcej

Jest to pewnie nierealne bo w Inno pracuje za wielu zachłannych na zyski, którzy chyba mają do wykarmienia wielopokoleniowe rodziny :)

pomarzyć jednak można, kto zabroni? :)

jednakże zarząd Inno powinien brać pod uwagę też fakt potrzeb jakie mają ich klienci - odbiorcy usług, a niestety tego nie biorą

nie są przez to konkurencyjni i jak widzę i czytam po znajomych, wiele osób niegdyś grających na grepo dziś poszukało sobie innych gier, które dają im wiele satysfakcji a są po prostu o wiele, wiele tańsze i także bardzo atrakcyjne

wiec uważam, że ekonomicznie przy obecnej tendencji Inno nie działa w sposób właściwy

Błagam. Nie bredz.

Mówiąc o Inno bredzisz. To firma jak każda inna. Ma swoich inwestorów, ma udziałowców jako GmbH.. Musi się wykazać zyskiem. Zamiast płakać o zachlannosci albo plac, albo graj jako hardcorowiec, albo po prostu pozostają Ci Simsy.

Graczy przybywa. Są nowe zalogowania, nowi pojedynczy klienci, rok w rok wyniki firmy są wzrastające. Tak więc "chyba" nie masz racji i dzięki Bogu nie jesteś w zarządzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
według mnie stworzenie nowego swiata bez złota jest kapitalnym pomysłem bo przynajmniej gracz który gra dla zabawy mógłby trochę powalczyć z tymi co wydają setki złotych na tą gre. przykład? nowo powstały świat lindos i gracz który po 3 dniach ma 30 000 pkt. Jak bez złota mam to zrobić? siedząc 24 na dobę na grze mógłbym mieć max 3000 pkt co nie daje mi nawet podboju a on ma 10 razy więcej pkt więc jeśli by chciał tuż po ochronce może mnie przejąc a przy okazji rozwalić całe wojsko sojuszu z top 5 :) Aktualnie prowadzę tam sojusz mamy 208 000 pkt a on 30 000 pkt przecież jest to 1/7 całego sojuszu. Żałosne. i w tym momencie zastanawiam się czy gra ma wgl sens. Bo jak mam się obronić? posiadając max 20 harpi tak i tak nie rozwalę mu całej paki deffa którą za pewne już ma :)
pozdrwiam i mam nadzieję ze ktokolwiek pomyśli o tym że to gra.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł, ale strasznie wątpliwy jak na obecny stan... :(
 

DeletedUser31896

Guest
Płatne wejście przykładowo 30zł
Ilość miejsc ograniczona aby zmniejszyć koszt serwera. Rejestracja + opłata wstępna 30 dniowa a po 30 dniach start serwera. Wszyscy wystartują równo.
 

DeletedUser31663

Guest
Jestem przeciwny nie po to pracuje na tego złodzieja zeby nie mieć możliwości wydania pieniądzy
 

DeletedUser31896

Guest
Świat byłby tylko dla osób które nie chcą wydawać pieniędzy na złoto i żeby takiej możliwości nie było. Jeżeli komuś nie odpowiada to nie musiałby grać na takim świecie
 
Do góry