Nowy świat - Cuda czy Dominacja?

Cuda Świata vs Dominacja

  • Cuda Świata

    Głosy: 83 69,7%
  • Dominacja

    Głosy: 36 30,3%

  • W sumie głosujących
    119
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Ja mam się świetnie, natomiast w twoich wpisach czuc ewidentnie jakiś problem. Wszyscy chcielibyśmy Cię widzieć w dobrym zdrowiu na start tak długo wyczekiwanego serwera.
Ps. Dzieci dostają środki przeciwbólowe w czopkach
Aj, jak bardzo mnie cieszy, że martwisz się o moje zdrowie. Po prostu się wzruszyłem. Szkoda, że nie martwisz się tym czym powinnaś...myślę, że zainteresowani wiedzą o co chodzi;) Meliska się przyda, wrażenia murowane pani doktor.
 

DeletedUser30234

Guest
Oni udają, że nie wiedzą o co chodzi. Oficjalna wersja to praca u Szejka w Dubaju za 1000 euro na godzinę.


Napisz w czym rzecz. Kto? Co? W jaki sposób? Wyrzuć to z siebie, abyśmy nie musieli przez to znów przechodzić, w trakcie trwania serwera. Lisy złe - już wszyscy słyszeli. Jak jeszcze powtórzysz to z 10 razy, to pewnie nawet i sam uwierzę o_O
 
Napisz w czym rzecz. Kto? Co? W jaki sposób? Wyrzuć to z siebie, abyśmy nie musieli przez to znów przechodzić, w trakcie trwania serwera. Lisy złe - już wszyscy słyszeli. Jak jeszcze powtórzysz to z 10 razy, to pewnie nawet i sam uwierzę o_O
Chociażby z dzisiaj wskaż 1 post, gdzie użyłem słowo "złe":) Przecież jesteście najlepszą ekipą na grepo i o tym wielokrotnie pisałem. Tak dużo o tym pisaliście, że sam również uwierzyłem.
 
Aj, jak bardzo mnie cieszy, że martwisz się o moje zdrowie. Po prostu się wzruszyłem. Szkoda, że nie martwisz się tym czym powinnaś...myślę, że zainteresowani wiedzą o co chodzi;) Meliska się przyda, wrażenia murowane pani doktor.
Wujek już o tym gadaliśmy.
Zarywanie do 30 latek(szczególnie tych zajętych;)) Ci nie idzie.
U starszych musisz próbować, podobno w Norwegii masz powodzenie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30234

Guest
Chociażby z dzisiaj wskaż 1 post, gdzie użyłem słowo "złe":) Przecież jesteście najlepszą ekipą na grepo i o tym wielokrotnie pisałem. Tak dużo o tym pisaliście, że sam również uwierzyłem.

Trzeba przyznać, że na forum jesteś dobrym aktorem, lecz po za nim - średnio Ci to wychodzi.

Tak dużo o tym pisaliście, że sam również uwierzyłem.

Czyli kto tak pisał?

Oni udają, że nie wiedzą o co chodzi. Oficjalna wersja to praca u Szejka w Dubaju za 1000 euro na godzinę.

Kto udaje? Kto handluje lewym złotem?
 

DeletedUser24557

Guest
Aj, jak bardzo mnie cieszy, że martwisz się o moje zdrowie. Po prostu się wzruszyłem. Szkoda, że nie martwisz się tym czym powinnaś...myślę, że zainteresowani wiedzą o co chodzi;) Meliska się przyda, wrażenia murowane pani doktor.
Właśnie nie mam za wiele zmartwień, może mnie coś ominęło? czym się powinnam martwic? Zainteresowana jestem jak najbardziej, więc jeśli mam sie zaopatrzyć w zapas melisy, to chciałabym znać powód.
P.S. wrażenia ponoć jedynie na wycieczkach szkolnych, ale tu tez nie rozwinąłeś myśli, jakie to wrażenia :(
 

DeletedUser24557

Guest
a może własnie w tym tkwi problem, może kolega Adam dusi w sobie jakieś informacje, coś czym chciałby sie podzielić, ale się wstydzi - śmiało, jak nie tu, to na priv. Ulżyj sobie, nie kiś tego, bo sie pochorujesz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry