Nowy świat - Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

I taki najlepszy :)
A Aguś, obawiam się, że nie będę mógł do Ciebie zbyt szybko przybiec, bo loguję się z kolegami i my mamy swój kierunek już wybrany :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Hm spoko wybaczam :p Ja zawsze losowo wybieram kierunek ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

No w końcu! Na takie ustawienia świata długo czekałem ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Ojej... Poszło 100 graczy, zostało 10 000. I nie pisz, że poszli najlepsi, a zostali Ci co zjadają resztki z obiadu. Kilku graczy którzy odchodzą to tylko kropla w morzu ludzi, więc czasami lepiej by część odeszła i nie brudziła w nowym, czystym miejscu :)

Co jest wartych 100 wobec 10.000 (skąd ta liczna?) to taki film nakręcili na podstawie komiksu tylko liczby były bardziej od siebie rozbieżne:rolleyes:

I wcale nie twierdzę ze wszyscy najlepsi poszli z nami bo kilka osób nam odmówiło. :rolleyes:

I nie chciałem nikogo obrazić tylko się podroczyć z lekka co odpowiednio odebrała osoba do której to kierowałem.
Ale widać prawdę mówią ze kucharze poczuciem humoru nie grzeszą. Bo czy zna ktoś dobry żart o kucharzach? :p

Miłej zabawy życzę :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

No i Ci wszyscy mega wymiatacze biegle gadają po angielsku :) Bo chyba to jest wskazane by grać wśród Anglików i Amerykanów :)

A po co Ci tam angielski?
Grasz w sojusuz z samymiPOlakamii wystarczy.. bo co napisy w obcym języku.. hm... 2 lata gry robią swoje i na pamięć się zna cały rozkład gry... xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Witam serdecznie wszystkich.

Cóż, patrząc na ustawienia - może być ciekawie ;)
Do tego dochodzi dość długie wyposzczenie graczy wynikające z braku nowych światów...
Myślę, że się wiele radości spotka tam wszystkich kondotierów.

Cóż, wydaje mi się, że wielu znajomych / przyjaciół (i nie) się tam spotka :)
61.
prezent2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13671

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Życie jest piękne trzeba było się naczekać ale wreszcie jest...
tworze tam sojusz na kierunku południowy-wschód jeśli są jacyś chętni to piszcie na pw
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Ja tworzę sojuszu na kierunku losowym, wszystko jest dobrze tylko że limit członków sojuszu powinien wynosić 100 a nie 70.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Witam witam myślałem że ktoś z czołówki się zapowie ale cisza widze . Ja niestety będe grał pod inną nazwą przez bana globalnego . Licze na dobrą gre
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Czy będzie AT , jeśli tak to jaki , bo w ustawieniach serwera Świata nie widzę ;)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

A po co Ci tam angielski?
Grasz w sojusuz z samymiPOlakamii wystarczy.. bo co napisy w obcym języku.. hm... 2 lata gry robią swoje i na pamięć się zna cały rozkład gry... xDD

Hm, sory ale powiało nobem :) Ja gram ponad 2 lata w tą grę. I równie często co z ludźmi od siebie z sojuszu gadałem z ludźmi z paktu (cała koalicja sojuszy będzie tam polska ?) a często trzeba było z wrogami się dogadywać (pony, sojusze itd.). Rozumiem, że wtedy konieczny bedzie tłumacz albo od biedy google translate. I tak właśnie- przez język na pewno nie będzie masowego odpływu na Helorus bo po prostu tak jak do pracy z zagranicą trzeba znać język tak i do gry z zagranicą nie wystarczy dobrze grać w grepo. A ja na angliku grałem już i dalej mam konto, wiem o czym mowię. Cała koalicja jest angielska, tylko my Polacy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Wie ktoś ,o której godzinie stworzą ten świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

tez tu zawitam choć mógłby być szybszy świat ale jest dobrze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

ej no to jak to? to nie będzie polski serwer czy angielski?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

I równie często co z ludźmi od siebie z sojuszu gadałem z ludźmi z paktu (cała koalicja sojuszy będzie tam polska ?)
akurat do tego język nie będzie potrzebny, wojna z całym światem

a często trzeba było z wrogami się dogadywać (pony, sojusze itd.).
patrz na moją powyższą odpowiedź

Rozumiem, że wtedy konieczny bedzie tłumacz albo od biedy google translate.
jeśli większość ludzi zna język to jest to wystarczająca ilość do komunikacji ze światem , a Ci co nie znają mogą się dodatkowo podszkolić co myślę że jest plusem :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

I nie chciałem nikogo obrazić tylko się podroczyć z lekka co odpowiednio odebrała osoba do której to kierowałem.
Ale widać prawdę mówią ze kucharze poczuciem humoru nie grzeszą. Bo czy zna ktoś dobry żart o kucharzach? :p

Śniadanie w wojsku. Żołnierze sprzeczają się, czy w kubkach mają kawę czy herbatę.
Z okienka wychyla się kucharz i woła:
- Chłopcy, komu jeszcze dolać kakao?

Choć z opowieści można wywnioskować, że nasz Szef Kuchni lepiej gotuje ;)

Czy będzie AT , jeśli tak to jaki , bo w ustawieniach serwera Świata nie widzę ;)
Standardowo 10 sekund :)

Wie ktoś ,o której godzinie stworzą ten świat?
Tego nie wie nikt, godzina startu świata jest jak zwykle tajemnicą, aby uniknąć masowych rejestracji na świecie w bardzo krótkim czasie, przez co mogłyby wystąpić problemy z serwerami.

ej no to jak to? to nie będzie polski serwer czy angielski?
Korynt będzie polskim światem, jak wszystkie w tej wersji językowej. Panowie wcześniej rozmawiali o Helorusie, nowym świecie w wersji angielskiej :) Dyskusja na jego temat znajduje się w tym miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

A jak to jest z tą okupacją? Jak będe okupować czyjeś miasto to już nie będe mugł wysłać dugiego ataku? a obrońca przysłać sobie z drugiego miasta pomocy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Będzie MDG bo od Omegi to cisza widze
 
Do góry