Nowy świat - Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16109

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

świat jeszcze nie wystartował a zaczynają się konflikty .Korynt będzie ciekawym serwerem :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

my też
może niech poda nam listę swoich graczy to zaoszczędzimy na czasie i od razu zrobimy rezerwacje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Hahah zgadzam się z Tobą mój imienniku Patryku xd ale już w pierwszy dzień będziemy widzieć jak namnożą się farmy pod szyldem Roma :)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

no tylko oni się nie musza nas bać raczej muszą się bać tego ze się im farmy w 70 graczach nie zmieszczą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

nie ma to jak zrobić masówkę dla innych drapieżniejszych sojuszu :) robimy zakłady ile wytrzyma roma ? ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Οι εχθροί μας είναι οι φίλοι μας
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

zobaczymy jeszcze nie wiedzie kto zagra w Romie a już obstawiacie kiedy zakończy grę zrobię wszystko co w mojej mocy by pomóc Romie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

to cieszy mnie to że jesteś jednym z tych co ceni sobie przywiązanie do sojuszu a nie jak większość szuka tylko schronienia... czym by był ten świat gdyby nie było wojen i nienawiści.. Nasze oddziały na pewno spotkają się w jakimś polis czy to podczas walki czy podczas hucznej imprezy.. wiec PANIE I PANOWIE SPINAĆ POŚLADKI jutro zaczynamy;)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

już nie mogę się doczekać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Masoon,

patrząc na cytat - podzielamy te same pasje.
Tym większym zaszczytem będzie dla mnie Twoje towarzystwo na tym świecie.
Jak to mówią - lepiej z mądrym zgubić...

A skoro tak wiele osób się deklaruje przeciwko Romie, zobaczymy ile będzie miało wystarczająco dużo odwagi i chęci do walki, by stanąć po naszej stronie.
Bo z tego co widzę - akurat walki w Roma nie zabraknie...

(...)
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor.
(...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13671

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

jeśl wam dobrze pójdzie to szybko będziecie w top obrońców :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Hmmm, to ciekawe, bo ja słyszałem, że najlepszą formą obrony jest atak ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Akson w jakim kierunku idziesz ? bo zaczynam Cię lubić za podobne poglądy do moich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

Południowy wschód.

Z tego co czytam, będzie okazja na spotkanie kilku znajomych z Chi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Nowy świat - Korynt

faktycznie szybki świat, ale niestety mam już swoje miejsce na kilka miesięcy mam nadzieje a wiec nie zagram na nim choć lubie system podboju ten akurat, morale wyłączone - same plusy

plus też się należy dla administracji że wkońcu po moich uwagach zaczęli podawać od jakiegoś czasu prędkość handlu bo to było niedorzeczne żeby była mniejsza niż prędkość jednostek.

oczywiście życzę wszystkim powodzenia w grze
 
Do góry