[Ulepszenie] Nowy świat - Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Jakie ustawienia Ci odpowiadają?

  • Obojętne mi te ustawienia

  • Morale - tak

  • Morale - nie

  • Bonus nocny: 22:00 - 7:00

  • Bonus nocny: 22:00 - 8:00

  • Bonus nocny: 23:00 - 7:00

  • Bonus nocny: 23:00 - 8:00

  • Bonus nocny: 22:00 - 6:00

  • Bonus nocny: 1:00 - 9:00

  • Bonus nocny: 24:00 - 8:00


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser22763

Guest
Grałem całkiem sporo na anglojęzycznych serwerach i RAZ ustawienia zostały zmienione już po pierwszym oficjalnych ogłoszeniu ustawień. To było raz i z tego co pamiętam to Nie na prośbę graczy. Więc raczej bym Nie liczył na cud w tym wypadku.
Myślę że morale czy ich brak Nie są aż tak ekstremalnie ważne, jak jest to rozdmuchiwane podczas tej debaty. NIE rozumiem jak może to być kluczowym czynnikiem czy dołączyć do tego świata, czy nie.
Jeśli ktoś jest dobry to i tak zdominuje świat i będzie lał wszystkich ;)

Xarri
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Jaki jeden sojusz?

Ankieta jest ogólnodostępna dla wszystkich i głosować może kto chce.

Bonus jest straszny dla większości. Morale też większość ludzi nie chce, to co zaszkodzi spróbować?
 

DeletedUser18203

Guest
Jaki jeden sojusz?

Ankieta jest ogólnodostępna dla wszystkich i głosować może kto chce.

Bonus jest straszny dla większości. Morale też większość ludzi nie chce, to co zaszkodzi spróbować?
Aż musiałam zacytować tą wypowiedź i mówię że w ankiecie powinna być opcja bonusowa taka jaka podał suppoorrtt.
 

DeletedUser28928

Guest
zaghlosowalem.jak morale zostana niestety odpuszczam :/
 

DeletedUser19924

Guest
Aż musiałam zacytować tą wypowiedź i mówię że w ankiecie powinna być opcja bonusowa taka jaka podał suppoorrtt.

I tutaj wypada się jak najbardziej zgodzić...ja oddałem w ankiecie jeden głos, na morale. Drugiego nie jestem w stanie, bo mi te widełki ewidentnie nie leżą. Bonus zaczynający się o 22, gdzie człowiek siedzi do 2-3 przed kompem , a potem mogą się położyć dopiero koło tej 3 jest kiepskim wyjściem...no i kto będzie się budził o 4:30, żeby akcję zacząć na 6:00? Bez przesady...także, aby ankieta miała sens trzeba dać w niej także późniejsze godziny rozpoczęcia i zakończenia bonusu. Teraz już jest chyba jednak na to za późno.

Także mnie raczej na takim świecie zabraknie...choć obecny bonus jakby nie patrzeć idealny. Choć jakby nie patrzeć, to te morale w biznesie by nie przeszkadzały, ale nie znajdzie się już chyba taki Loczek, co będzie tyle surki brał, aby to opłacalne było :)
 
Zobaczcie sobie najpierw ile jest głosów oddanych w innych ankietach, a później oceniajcie. 21000 graczy? W innych ankietach ich tam widać? W tej ankiecie jest wyjątkowy ruch, duże zainteresowanie w porównaniu z innymi.
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser15762

Guest
Zobaczcie sobie najpierw ile jest głosów oddanych w innych ankietach, a później oceniajcie. 21000 graczy? W innych ankietach ich tam widać? W tej ankiecie jest wyjątkowy ruch, duże zainteresowanie w porównaniu z innymi.
smiley_emoticons_nicken.gif

Duży ruch (???!!),
może taki duży, dlatego że wszyscy gracze tego sojuszu, co chce wejść razem zagosowali i przeważyli wynik głosowania - ha,ha,ha
 

DeletedUser19924

Guest
Jakby nie patrzeć, to wypowiedziało się ponad 60 osób...a jak spojrzysz na ostatnie tematy z propozycjami na forum, to tam po kilka głosów jest oddane.
 

DeletedUser4218

Guest
No sporo osób głosowało i to nie tylko Ci, którzy idą z nami.

Ale fakt, zapomniałam dodać obecnie wybrany bonus do ankiety ;/
 

DeletedUser15762

Guest
Ankieta jest do bani, bo teoretycznie można zaglosować za morale i przeciw, a nie uwzglednienie proponowanego przez INNO czasu trwania bonusu dyskwalifikuje jej rzetelność, bo zwolennicy takiego rowiązania nie mają szans się wypowiedzieć. Z drugiej strony po co się mają wypowiadać, skoro nie mają racji ... (joke:))

BTW. Sisi nie myślałaś o kierierze politycznej, na Wiejskiej czuła byś się jak ryba w wodzie :))))
 

DeletedUser4218

Guest
Ankieta jest do bani, bo teoretycznie można zaglosować za morale i przeciw, a nie uwzglednienie proponowanego przez INNO czasu trwania bonusu dyskwalifikuje jej rzetelność, bo zwolennicy takiego rowiązania nie mają szans się wypowiedzieć. Z drugiej strony po co się mają wypowiadać, skoro nie mają racji ... (joke:))

BTW. Sisi nie myślałaś o kierierze politycznej, na Wiejskiej czuła byś się jak ryba w wodzie :))))

Co do ankiety możesz sobie pisać co chcesz i co uważasz za stosowne,
każdy ma prawo głosu w tym temacie.
Swoją drogą trzeba by było mieć ciężko pod kopułką by głosować za morale i przeciw jednocześnie.
Zakładałam, że normalni ludzie wezmą udział w ankiecie.

A co do wpisów osobistych to z łaski swojej ze mnie zejdź.
Nie znam Cię i nie mam zamiaru poznać.
Znajdź sobie inną zabawkę
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif



.......

Bekerku dodałam Twój bonus do ankiety, możesz zagłosować już :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Ja już oddałem głos, więc drugiego nie dam rady...a tutaj multikonta też nie wolno mieć
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser15762

Guest
(...)
A co do wpisów osobistych to z łaski swojej ze mnie zejdź.
Nie znam Cię i nie mam zamiaru poznać.(...)
Wiesz nie mam z kogo zlazić, bo na Ciebie wcale nie właziłem.
Ja też Cie nie znam i wcale nie mam zamiaru poznawać :)
W ogole dziwię się z czego zrodziło Ci się przekonanie, że chciałbym Cie poznać ??????

A na przyszłość jeśli nie chcesz, żeby ktoś komentował Twoje pomysly, to najprościej bedzie jak ich nie będziesz publikować na FO ....
 

DeletedUser4218

Guest
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Napisałam, że komentowanie jest ok,
a osobiste wstawki masz sobie zostawić dla siebie.

Reszty Twojego wpisu komentować nie będę,
bo sensu nie ma jeśli nie rozumiesz prostych przekazów.
 

DeletedUser19924

Guest
Możesz zmienić swój wybór :)

Wcześniej chyba nie było można...dzięki za dodanie takiej możliwości.

PS: Ostatecznie bonus 00:00-08:00 jak za starych czasów na Juktasie mógłby być...ale ten zakładany tutaj jest chyba najciekawszą opcją. Teraz się zastanawiam, dlaczeo na Akcjum nie grałem
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Do góry