[Ulepszenie] Nowy świat - Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Jakie ustawienia Ci odpowiadają?

  • Obojętne mi te ustawienia

  • Morale - tak

  • Morale - nie

  • Bonus nocny: 22:00 - 7:00

  • Bonus nocny: 22:00 - 8:00

  • Bonus nocny: 23:00 - 7:00

  • Bonus nocny: 23:00 - 8:00

  • Bonus nocny: 22:00 - 6:00

  • Bonus nocny: 1:00 - 9:00

  • Bonus nocny: 24:00 - 8:00


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser22989

Guest
Myślę że sama ta gorąca dyskusja napędzi sporą liczbę osób na ten nowy świat :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Najczęściej bonus był chyba taki 0:00-7:00 :p Ale skoro taki problem jest z bonusem to może lepiej wgl wyłączyć tą opcje? :p Morale może są ok ale na początku, w późniejszej fazie to przekleństwo.
 

DeletedUser

Guest
Ankieta bardzo dobra, może osoby odpowiedzialne za ustawienia przychylą się do głosu użytkowników.
 

DeletedUser24375

Guest
Dla mnie morale czy jego brak jest bez znaczenia, ale chciałem zagłosować za bonusem miedzy 24.00 a 8.00, ale takiej opcji nie ma !!! :eek::eek::eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Szybki i fajny świat z nowym system i bez morale to było Idalium.
Ten świat się kończy, więc teraz powinien być świat z podobnymi ustawieniami,
by ludzie mieli gdzie się przenieść.
 

DeletedUser4218

Guest
Bo chcemy grać, ale nie na takich ustawieniach :)

Powinien się liczyć głos większości.
 

DeletedUser15762

Guest
Jakaś mało rozgarnieta osoba założyła tą ankietę, ktora jest niezgodna z Regulaminem i jako taka nie ma szans by być wiążąca dla INNO:
Zasady podforum Propozycje

§1. Propozycje powinny wnosić coś ciekawego do gry. Prośby o zmianę koloru czcionki, wprowadzenie nowego boga, dodanie kolejnej jednostki, nowego świata itp. mają małe szanse na wprowadzenie, w związku z czym prosimy nie zamieszczać podobnych pomysłów w tym dziale. Na ich temat można porozmawiać w przeznaczonych do tego miejscach, np. w dyskusjach na temat zrównoważenia rozgrywki, kolejnych światów, czy jednostek.

Niestety, daliśmy sie tu wszyscy podpuscić, dyskutujemy, argumentujemy, a nie zauważyliśmy, że ww. ankieta jest po prostu niezgodna z Regulaminem.
 

DeletedUser26850

Guest
chciałby człowiek sobie przypomnieć jak to jest grać w grepo ale przy aktualnie wygrywających w ankiecie ustawieniach
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15762

Guest
Czytając tą dyskusję, wpadlem na ciekawy (prynajmniej tak mi się wydaje) pomysł:
można by zaproponować ulepszenie polegające na tym, że świat ktory startuje z moralami, po pewnym czasie stawałby sie swiatem bez morali, żeby wyeliminować te patologie o których pisał Pan Gołomp
Ta barierę można by ustalić tak, że po osiągnieciu np. 90% potrzebnych do startu EC, morale byłoby wyłączane.
Oczywiście jest to luźna propozycja, ktore trzeba by dopracować i zapewne obowiązywałoby od ktoregoś z nastepnych światów, ale na pewno jest zgodne z Regulaminem.
 

DeletedUser18203

Guest
Nie głupie.
Często są problemy ze mały gracz ma wiochę na cudaku i bić na morale 30 to porażka.
A jakby wraz ze startem ery cudów morale by zostały skasowane to miało by to sens.
 

DeletedUser11944

Guest
Za Wiki:
"Celem morale wojska jest ochrona słabszych graczy przed silniejszymi. Podczas ataku na dużo słabszego gracza, atakujące jednostki mają mniejszą skuteczność, gdyż nie chcą podjąć się niehonorowego zadania."
Czy pasywna gra, nastawiona na jak najwolniejszy rozwoj zasluguje na taka specjalna protekcje?
Czy pasywna gra, nastawiona na jak najwolniejszy rozwoj jest honorowa?
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...trudno powiedzieć. Ja już widziałem kilku takich "zadaniowców" zapraszanych na światy z aktywnym morale. Nic przyjemnego spotkać się z dobrym graczem, który jest zapraszany przez przeciwnika na Twoje wyspy, co by napsuł krwi i zbierał punkty walki dla sojuszu. Wszyscy wkoło mają po kilkadziesiąt miast, a Tobie pojawia się na wyspie czerwona kropka z jednym miastem, najpewniej na początku bonusu, która do jego zakończenia ma murek 25, wieżę i jest przygotowana do obrony z licznym wsparciem przeciwnika.

Wprowadzenie morale ma oczywiście pozytywne skutki, ale tylu tutaj mamy cwaniaków, że znaczenie tego morale zmieniło kompletnie sens...to już nie jest ochrona słabszego gracza, a bonus w rozgrywce między najsilniejszymi. A na czym cierpią nowi gracze, bo praktycznie nikt się z nimi nie liczy...
 

DeletedUser15806

Guest
A dla mnie bonus jest idealny...tylko to morale paskudne:/
Dokladnie tak. W koncu bonus dla doroslych. A nie 22 do spania a o 6 pobudka do szkoly. Kurcze , ze ja gram na Nikai bo naprawde idealne te ustawienia. Nawet morale mozna przy nich przezyc, choc tez uwazam, ze to wcale nie pomaga slabszym. Czyli zalozenie regulaminowe jest bez sensu.
 

DeletedUser18203

Guest
Dla mnie też dobre ustawienia.
Lepiej wieczorem posiedzieć niż wstawać o 5.
Wieczory są do siedzenia a ranki do spania.
 
Do góry