nowy świat w wersji 1.xx

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10945
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10945

Guest
kto jest za otwarciem nowego świata w wersji 1.xx proszę się wpisywac tutaj
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

sandro123, nie po to każdy ze światów będzie update'owany do wersji 2.xx, żeby otwierać światy z wersją 1.xx.

Rozumiem waszą "złość" jednak tak na prawdę nie da się nic zrobić.


[oczywiście tak jak wcześniej, jestem neutralny]
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

wersja 1.xx jest lepsza od wersji 2.xx więc nie rozumiem dlaczego chcą to zmieniać:(
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

sandro123, nie po to każdy ze światów będzie update'owany do wersji 2.xx, żeby otwierać światy z wersją 1.xx.

Rozumiem waszą "złość" jednak tak na prawdę nie da się nic zrobić.


[oczywiście tak jak wcześniej, jestem neutralny]


to nie jest złość to jest ignorowanie graczy którzy nie chcą wersji 2.0 :mad:
 

DeletedUser946

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

nigdy nie będzie już świata w wersji 1.xx od dłuższego czasu Grepolis = v2.0, to że stare światy nie zostały update'owane do nowej wersji to tylko zbieg różnych okoliczności, ale jak wykazała ostatnia ankieta i to niedługo się skończy...
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

nigdy nie będzie już świata w wersji 1.xx od dłuższego czasu Grepolis = v2.0, to że stare światy nie zostały update'owane do nowej wersji to tylko zbieg różnych okoliczności, ale jak wykazała ostatnia ankieta i to niedługo się skończy...
ankieta której nikt i nigdzie poza inno by nie zaakceptował heh
ty chyba nie jesteś z rodu atrydów tylko harkonenów
 

DeletedUser946

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

ty chyba nie jesteś z rodu atrydów tylko harkonenów
zależy, w książce i filmie wolałem Atrydów, w grach Harkonnenów, więc to może to...

ale jeśli szukamy prawdziwego zła to będzie to InnoGames które postanowiło, że nie będzie prowadzić dwóch wersji ;)
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

inno będzie wrogiem podejrzewam że nie tylko moim i oni występują w roli barona :)
fajnie że jest ktoś kto poza grą widzi również słowo pisane
pozdro
ps mam nadzieję że nie obraziłeś się za to porównanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Jestem za założeniem nowego świata w starej wersji. Uważam że nie trzeba tam nic zmieniać ani udoskonalać. Wersja jest sama w sobie bardzo dobra, więc serwis jako tako nie będzie miał zbyt dużo roboty przy nim. Nie rozumiem- skoro ludzie chcą zostawić kasę na świecie ze starymi zasadami dlaczego im tego nie dajecie.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Nie rozumiem- skoro ludzie chcą zostawić kasę na świecie ze starymi zasadami dlaczego im tego nie dajecie.
bo się im (InnoGames) to nie opłaca... to nie jest organizacja charytatywna czy dobrzy kumple graczy tylko firma, która chce zarabiać - skoro podjęli decyzję, że jedyną wersją Grepolis jest v2.0 to znaczy, że nie chcą Twojej (i ludzi uważających tak jak Ty) kasy zostawianej na ew. światach 1.xx...
możecie się obrazić na nich, możesz znielubić, strzelić focha i przestać grać - macie do tego pełne prawo... tylko jeśli myślicie, że to Inno ruszy to weźcie pod uwagę, że ta firma ma kilkadziesiąt milionów graczy i obroty zbliżające się pewnie powoli do 100 mln euro rocznie - policzcie sobie jaki procent stanowicie Wy i Wasze potencjalne wpłaty to może wreszcie zrozumiecie dlaczego Inno może sobie pozwolić na ignorowanie Waszych zachcianek :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Dokladnie tak jak MuadDib napisal, zdanie "jednostki" czyli w tym przypadku moze z tysiac osob, ktore sa przeciwko wprowadzeniu wersji 2.0 nic nie znaczy.
Co z tego, ze te 1000 osob przestanie grac skoro w innych wersjach dochody znacznie przekraczaja polskie dochody.
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Dokladnie tak jak MuadDib napisal, zdanie "jednostki" czyli w tym przypadku moze z tysiac osob, ktore sa przeciwko wprowadzeniu wersji 2.0 nic nie znaczy.
Co z tego, ze te 1000 osob przestanie grac skoro w innych wersjach dochody znacznie przekraczaja polskie dochody.

jak to nie znaczy? Dużo było przykładów z plemion, gdzie firma musiała to zaakceptować ;)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

jak to nie znaczy? Dużo było przykładów z plemion, gdzie firma musiała to zaakceptować ;)
Plemiona to Plemiona, to jest Grepolis, które od początku było nastawione na zysk - poza tą odmienną filozofią, należy też pamiętać, że Plemiona trzymają się głównie dzięki starym graczom więc muszą się z nimi liczyć bardziej niż ma to miejsce w przypadku Grepolis które jeszcze szczytu swoich możliwości nie osiągnęło...
do tej pory pamiętam o dwóch kwestiach w których Inno przychyliło się do protestów graczy - odejście od pomysłów braku bonusu nocnego dla okupanta i wprowadzenia morale na wszystkich światach - to zaledwie kropla w morzu "udoskonaleń" przeciwko którym opowiadała się brać graczy pojawiających się na forach
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

MuadDib napisał:
wprowadzenia morale na wszystkich światach

Morale wcale nie ma na wszystkich światach (chyba że miałeś na myśli sytuację odwrotną- że gracze nie chcieli morale na wszystkich światach)
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Niestety za nami nikt się nie opowie, sami z tym problemem zostaliśmy...
 

DeletedUser11638

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

A ja jestem zwolennikiem wersji 2.0, jest duzo pożądnych zmian i cały czas sa ulepszenia, gra powinna się rozwijać a nie cofać a 2.0 daje ten rozwój, nie wiem po co miałby byc wprowadzany świat w wersji 1.x skoro stare światy sa aktualizowane?

Poza tym wyniki ankiety mówią same za siebie większość Graczy chciało aktualizacji więc będzie. Powinniśmy być wdzieczni Administracji za to, ze pytało nas o zdanie i to my podjeliśmy ta decyzję.

Nowy świat w 1.x - daje wielkie NIE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Właśnie te wyniki nie bardzo pasują bo na Gammie na razie w naszej ankiecie 74% na nie, a z tego co wiem to i na innych światach jest podobnie... każdy świat powinien sam za siebie decydować, gra się cofać?? plemiona są w rożnych wersjach światy wydawane, czemu i nie tutaj??
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

w wersji 1.xx przedewszystki farmienie wiosek bylo duzo lepsze niz w wersji 2.xx
w wersji 2.xx na dobra sprawe zeby sie szybko rozwijac trzeba by caly dzien siedziec przed kompem i klikac co 5minut w te smieszne wioski
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Robimy Grepo3, będzie mieszanka gr2 i gr1 plus kilkaset nowości ;) To tematu zapraszam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: nowy świat w wersji 1.xx

Nie lekceważcie Ordosów :p
 
Do góry