Nowy świat ze starym systemem, ilość członków w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

Jaki limit członków powinien liczyć sojusz na nowym serwerze ze starym systemie?


  • W sumie głosujących
    67
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Jaki limit członków powinien liczyć sojusz na nowym serwerze ze starym systemie?
 
Wszystko co ważne już wybrane nie dokładacie już innych ankiet a jak już. ktoś ma zamiar coś dodać typu czy z aresem czy bez czy coś innego to niech już dodaje bo takim sposobem ten serwer wystartuje w grudniu. Tydzień temu ankiety się skończyły Veri Kruger nie mam pretensji bo pewnie chcesz przyspieszyć ale tydzień temu się pokończyły ankiety a ludzie chcą już grać
 

DeletedUser29689

Guest
Wszystko co ważne już wybrane nie dokładacie już innych ankiet a jak już. ktoś ma zamiar coś dodać typu czy z aresem czy bez czy coś innego to niech już dodaje bo takim sposobem ten serwer wystartuje w grudniu. Tydzień temu ankiety się skończyły Veri Kruger nie mam pretensji bo pewnie chcesz przyspieszyć ale tydzień temu się pokończyły ankiety a ludzie chcą już grać
Te ankiety nie mają ustalić jakie ustawienia ma świat bo i tak bez oficjalnej ankiety od teamu nic nie jest formalne. Tworzę je jedynie po to aby zwizualizowac teamowi jaki mniej więcej świat chcemy, żeby nie puścili nam jakiegoś chłamu
 
Wiem o co chodzi:) tylko pisze żeby nie dodawać kolejnej za tydzień i kolejnej bo będą czekać z startem aż do grudnia. Wiem że to oni ustalają co i jak, ale jeśli biorą pod uwagę ankiety kolejne to będziemy przeciągać to. Do kiedy jest ta ankieta? Bo żadnego info nie ma
 

DeletedUser29689

Guest
Ankieta jest bez limitu czasowego, czyli aktualna do podania przez team informacji o nowym świecie.

Pytanie w takim razie do Teamu: Czy ankiety które są tworzone na forum w dziale propozycji co do nowego świata brane są pod uwagę czy też uatawienia serwera są ustalone od górnie i nie ma to żadnego wpływu na nowe światy, a brane pod uwagę są jedynie ankietynl stworzone przez team ?
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Wasze propozycje są na bieżąco przeglądane i brane pod uwagę przy ustalaniu parametrów planowanego, nowego świata.
Trzeba jednak pamiętać o konieczności zachowania różnorodności oraz o tym, iż nie zawsze mamy możliwość wdrożenia wszystkich wybranych opcji. Mimo to zawsze zachęcałam do dzielenia się z nami swoimi preferencjami.
 
Wasze propozycje są na bieżąco przeglądane i brane pod uwagę przy ustalaniu parametrów planowanego, nowego świata.
Trzeba jednak pamiętać o konieczności zachowania różnorodności oraz o tym, iż nie zawsze mamy możliwość wdrożenia wszystkich wybranych opcji. Mimo to zawsze zachęcałam do dzielenia się z nami swoimi preferencjami.
Są jakieś informacje kiedy następny serwer ? Tzn czy w listopadzie czy w grudniu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry