[Nowość] Nowy bóg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21096
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł

  • Jestem za tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Głosy: 5 17,9%
  • Jestem za tak

    Głosy: 3 10,7%
  • Mi to obojentne

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem za nie

    Głosy: 5 17,9%
  • Jestem za nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Głosy: 15 53,6%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser21096

Guest
Witam! Chciałbym by był nowy bóg Ares bóg wojny by miał wszystkie czary bojowe
jego czary:
-Zwiększenie morskich i lądowych siły ataku o 30%
-Zwiększenie obrony miasta O 40%
-Pomoc boska 10 wybranych losowo jednostek idzie do miasta
-Zwiększone (morale) jednostki chętniej idą na bitwę wojska lądowe idą o 20% szybciej
jednostki:
Nie mam pomysłu na jednostki jak ktoś ma to proszę pisać:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy bóg

Taaaaaaaak ! Chociaz to co napisales nie jest doskonale proponuje:
Czary
Pomoc aresa czyli wybrane miasto jest o 50% silniejsze w walce przez 3 h
Armagedon ares wpada w furie i 20% jednostek broniacych miasto wroga zostaje zabita przez samego boga aresa
I inne dwa a mityczne to promonuje
Smok aresa
Wojownik aresa
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Nowy bóg

Ja i moja czysta dawka krytyki.
Po pierwsze... smoki :p? Nie wiem jak innym, ale smoków nie dość, że mamy dużo w dzisiejszych czasach np. w filmach, to ludzie zwykle kojarzą je ze średniowieczem.
Po drugie... Nowy bóg... po co? Nie wystarczy wam tego, że jest już pięciu, a z tego co wyczytałem na forum, Artemida pojawi się na wszystkich światach? To może od razu wprowadzimy też innych bogów jacy w mitologii występowali, oraz zupełnie nowy 50 poziom świątyni, gdzie po jego wybudowaniu będziemy mieli możliwość wybrania na Chaos, który był przed wszystkimi bogami. A że był "nicością", dostanie jeden acz potężny czar: zniszczenie miasta. Kosztowało by to jedynie 500 punktów łaski. Zapomniałem też wspomnieć o tym, że na 50 poziomie świątynia dawałaby tylko 10,000 punktów łaski na minutę.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Nowy bóg

Ja uważam tak jak post wyżej. Po drugie:

§1. Propozycje powinny wnosić coś ciekawego do gry. Prośby o zmianę koloru czcionki, wprowadzenie nowego boga, dodanie kolejnej jednostki, nowego świata itp. mają małe szanse na wprowadzenie, w związku z czym prosimy nie zamieszczać podobnych pomysłów w tym dziale.
~Regulamin Propozycji
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Nowy bóg

Ty kubziom1 dajesz takie same propozycje jak ArekPro beznadziejne i tylko do śmieci...
Nie wiem po co Ci nowy Bóg? Piątka Ci nie wystarcza? To może czas znaleźć nową grę?
Smoki hahahaha ja pierniczę... litości

NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg

beznadziejny pomysł a czary tak moce że gra by się wgl popi..liła
wcześniej bohaterowie a teraz jeszcze dowalić nowego boga masakra

zdecydowanie na nie
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Nowy bóg

Pomysł bez sensu , niedopracowany czary to już w ogóle :(
Nie możesz popatrzeć na wcześniejsze propozycje pamiętam już ares kilka razy był przez kogos proponowany
5 bogów to wystarczajaca ilość
Polecam Ci zagranie w inną gre może gdzieś indziej spodobają sie twoje pomysły
Do śmietnika z tym....
Jestem na NIEE !
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy bóg

Ale czemu?! Ares to jeden z najwazniejszych bogow jakim prawem jest atena a nie ma aresa??? Mozna by dodac aresa chciaz na probe a czaty mozna zawsze dopracowac zres to bog wojny bez niego grecja by nie istniala jakim prawem w grwpolis jednostki umią walczyc?! Przecież to ares nauczył ludzi walczyc zdobywac on ich nauczył wszystkiego o walce (głównie nieuczciwej) to jest jedyna rzecz za jaka nienawidze jednak grepolis nie ma aresa!
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Nowy bóg

Podziwiam ludzi,którzy mają wystarczająco mocne poczucie humoru ,że dają na tak...
Nim w ogóle zacznie się robić propozycję nowego boga, to trzeba przemyśleć. A tu przemyśleń nie ma, czary bez żadnej otoczki fabularnej ,przekokszone ,jednostek mitycznych w ogóle nie było , uzupełnienie od patrykmy też tragiczne... czary ze słabą otoczką fabularną i przekokszone jak nie powiem co. Jednostki mityczne to też tragedia. Smoki to chyba nie ta era? Natomiast wątpię ,aby wojownik aresa ,czy jak to tam nazwałeś mógł być zaliczany do jednostek mitycznych. Czytałem różne opracowania i w mitologii tego nie znalazłem. =}
Zatem ,na nie.

ps. A co do czaru z przyspieszaniem wojsk ,to kiedyś mieliśmy na ten temat dyskusję i doszliśmy wspólnie do wniosku ,że to zbyt silny czar dla obrońcy.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy bóg

Ludzie te czry to tylko pomysl ktory jest w każdej chwili do zmiany !!!! To tylko propozycja mozna wszystko zmienić byle był ares
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Nowy bóg

Nie powinno się wyskakiwać tutaj z propozycjami nowych bóstw, nawet regulamin to potępia. A gdy w dodatku nie ma się pomysłu na czary i jednostki ,to lepiej nawet nie próbować. Nie pogrążajcie się panowie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg

na nie.
I tak niedługo na światach będzie 6 bogów .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20167

Guest
Odp: Nowy bóg

Ja i moja czysta dawka krytyki.
Po pierwsze... smoki :p? Nie wiem jak innym, ale smoków nie dość, że mamy dużo w dzisiejszych czasach np. w filmach, to ludzie zwykle kojarzą je ze średniowieczem.
Po drugie... Nowy bóg... po co? Nie wystarczy wam tego, że jest już pięciu, a z tego co wyczytałem na forum, Artemida pojawi się na wszystkich światach? To może od razu wprowadzimy też innych bogów jacy w mitologii występowali, oraz zupełnie nowy 50 poziom świątyni, gdzie po jego wybudowaniu będziemy mieli możliwość wybrania na Chaos, który był przed wszystkimi bogami. A że był "nicością", dostanie jeden acz potężny czar: zniszczenie miasta. Kosztowało by to jedynie 500 punktów łaski. Zapomniałem też wspomnieć o tym, że na 50 poziomie świątynia dawałaby tylko 10,000 punktów łaski na minutę.

Pytasz dlaczego nie powinno być Aresa. Ja więc przytaczam tekst, który moim zdaniem świetnym jest odwzorowaniem sytuacji.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy bóg

Głos na nie i tak już będą wprowadzać artemidę na nowych światach więc kolejny dodatkowy bóg na chwile obecną jest zbędny.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nowy bóg

Tak jak napisał Achilles artemida ma wchodzić na nowych światach, więc w zasadzie to jest nowy bóg, a poza tym, aktualna liczba i tak jest wystarczająca, na nie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy bóg

Juz dawno bylo wiadomo ze nie
... mialo by to sens gdyby bogowie nie mieli zaklec tylko byli jak herosi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry